Altcoin Sherpa, ETH ve SHIB Tahmini Yaptı! “Ralli Yakın”

Özlem Özbek
altcoin sherpa, eth ve shib tahmini yaptı!
Bitlo

Yaptığı yorumlarla sık sık gündeme gelen Altcoin Sherpa, Ethereum (ETH) ve Shiba Inu (SHIB) hakkında yeni tahminlerde bulundu. Aynı zamanda Cardano (ADA) için de fiyat artışının yakın olduğunu söyledi.

Cardano ralliye hazırlanıyor

Twitter’dan yaptığı yorumlarla binlerce takipçisini bilgilendiren Altcoin Sherpa, ADA’nın şu anda yatay bir çizgi toparlanmaya çalıştığını ve yakın zamanda 0.60’ya çıkabilecek bir ralli yaşayabileceğini aktardı. Sherpa:

altcoin sherpa, eth ve shib tahmini yaptı!

“Cardano şu anda diğer altcoin’lere göre daha iyi. Bu seviyenin dip olduğunu düşünmüyorum ve 0.55 dolar direnç olmalı. Bununla birlikte yüksek zaman dilimli grafiklerde akümülasyon görünüyor.”

Yazının hazırlandığı dakikalarda ADA, 0.49 dolardan işlem görüyor.

ETH, Merge öncesi yükselişte

Merge için kısa bir süre kala Ethereum yukarı yönde hareketlenmeye başladı. Sherpa, ETH tarafında bir kırılma yaşanıp yaşanmayacağı bu kritik süreçte belli olacak dedi ve ekledi:

“ETH’deki son hareketin hala ayı piyasası rallisi olduğunu düşünüyorum, ancak yine de izlemeye devam edeceğim. Son zamanlardaki zirvelerin güçlü bir şekilde kırıldığını görürsek, belki bir çeşit kupa-el modeli oluşturabilir. 1.730 dolar hala izlenmesi gereken önemli bir alan.”

ETH’nin yazım sırasındaki fiyatı ise %6’dan fazla artışla 1,662 dolar şeklindedir.

Shiba sabit bir duruş sergiliyor

Başarılı analistin incelemesini yaptığı son kripto para Shiba Inu oldu. Sherpa’nın düşüncelerine göre yatırımcılar, SHIB’in yükseliş umudu vadetmesi sebebiyle bu alanda yatırımlarına devam ediyor. Bu süreçte SHIB’in fiyatının nötr olduğunu söyleyen Sherpa,

“Garip fiyat hareketi ve ani artış görebiliriz. Ancak genel olarak SHIB’te hala küçük bir pozisyonum var. Çünkü diğer meme coin’lerden farklı olarak pump’lanabileceğini düşünüyorum. Bununla birlikte alan ve fiyat hareketi bence nötr görünüyor” şeklinde konuştu.

Yazının hazırlandığı dakikalarda SHIB fiyatı 0.00001258 dolar şeklindedir.

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
bitcoin hakimiyeti uzun yıllar sonra bu seviyeye düştü! bitcoin hakimiyeti uzun yillar sonra bu seviyeye düstü1

Bitcoin Hakimiyeti Uzun Yıllar Sonra Bu Seviyeye Düştü!

Sonraki Haber
gucci, kripto paralar i̇le ödeme almaya hazırlanıyor gucci kripto paralar ile ödeme almaya hazirlaniyor

Gucci, Kripto Paralar İle Ödeme Almaya Hazırlanıyor

İlgili Haberler