Alice Coin Yükselmeye Devam Edecek Mi? Alice Coin Fiyat Yorumları

Mert Özsaban
alice-28-temmuz
Bitlo

FED’in 75 baz puanlık faiz artırımı kararı sonrasında pozitif etkilenen kripto para piyasası olumlu seyrini sürdürmeyi hedefliyor. Bu agresif faiz arttırımı sonrası yükselen kripto para piyasasında gözler Alice Coin’e çevrilmiş durumda, son 24 saatte yaklaşık %30 fiyat artışı yaşan Alice Coin kritik noktalara oldukça yakın.

Mayıs 2022’den bu güne ana yatay trendde hareket eden Alice yatırımcılar için oldukça güzel al-sat fırsatları oluşturmuş. Bu içeriğin hazırlandığı tarih itibariyle 2,78 Dolar seviyesinde hareket eden Alice için 3 Dolar ve 3,25 Dolar bölgeleri oldukça kritik.

alice-28-temmuz

Nisan 2022’den. bu güne Alice için 2,88 Dolar bölgesi çok güçlü bir direnç bölgesi haline gelmiş durumda. Negatif tarafta ise 2,5 Dolar seviyesinin altında kalması kötü bir eğili yaratabilir. Bu uzanım 2 Dolar seviyesine kadar gerilemeye neden olabilir.

alice-28-temmuz

2 Dolar – 3,5 Dolar arasında aylardır sıkışmış durumdaki Alice, bu bloktan çıkması durumunda pozitif piyasa koşullarında güçlü bir ivme yakalayabilir. Bu pozitif yönelim 2022 başlarında bulunduğu 7 Dolar bölgesine geri götürebilir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
bitcoin, fed açıklamasının ardından 23.000 doların üzerine çıktı 12 5

Bitcoin, FED Açıklamasının Ardından 23.000 Doların Üzerine Çıktı

Sonraki Haber
scott minerd,

Scott Minerd, “Bitcoin Düşmeye Devam Edecek”

İlgili Haberler