21Shares’in Sunduğu Önlemler, Ayı Piyasasını Atlatmakta Yardımcı Olabilir!

İpek Kulaksız
21shares'in sunduğu önlemler, ayı piyasasını atlatmakta yardımcı olabilir! 16 4
Bitlo

İsviçre merkezli kripto ürünleri şirketi 21Shares, yatırımcıların ayı piyasasında hayatta kalmalarına yardımcı olmak adına Crypto Winter Suite’i başlattığını açıkladı. 

Crypto Winter Suite’teki ilk ürün, bugün içerisinde SIX Swiss Exchange’de piyasaya sürülen 21Shares Bitcoin Core ETP oldu.

Riskten kaçınan yatırımcılar için kış paketi

21Shares, 29 Haziran’da yaptığı basın açıklamasında, yatırımcıların ayı piyasasındaki riskleri yönetmelerine yardımcı olmak adına Crypto Winter Suite’i başlattığını duyurdu. Söz konusu bu paket, minimum maruz kalma etkisiyle kripto yatırımcılarından daha iyi bir gelir elde etmelerine yardımcı olacak. SIX Swiss Exchange’de piyasaya sürülen 21Shares Bitcoin Core ETP (CBTC), Crypto Winter Suite kapsamında sunulan ilk üründür.

Paket kapsamında işletim maliyetlerini dengelemek adına temelde kriptonun bir miktarını tamamen teminatlandırmış olarak borç verecektir. 21Shares ETP Ürün Direktörü Arthur Krause konuyla ilgili şunları aktardı;

“Birçok yatırımcı ‘dipten satın almak’ ve maksimum potansiyel uzun vadeli getiri elde etmek istiyor. Crypto Winter Suite’imiz, yatırımcıların piyasadaki en düşük maliyetlerden bazılarında işlem yapabilmeleri için yollar sağlayacak. ”

Şu anda, 1 milyon dolarlık AUM’ye ve 220.000 tutarında menkul kıymet vardır. Copper, ürünün koruyucusu ve Flow Traders ve Jane Street katılımcı olarak bulunuyor. Aynı zamanda 21SharesBitcoin Core ETP, 21Shares, Crypto Winter Suite kapsamında ayı piyasasına dayalı ek ürünler de olacak. Yatırımcıların daha kontrollü bir şekilde uzun veya kısa vadeli olarak pazarda yer almalarına yardımcı olacak.

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
microstrategy, 10 milyon dolarlık bitcoin daha aldı 15 1

MicroStrategy, 10 Milyon Dolarlık Bitcoin Daha Aldı

Sonraki Haber
fed başkanı powell: faiz artışları enflasyonu yavaşlatacak 17

Fed Başkanı Powell: Faiz Artışları Enflasyonu Yavaşlatacak

İlgili Haberler