2018 Bitcoin Dip Öngörüsü Tutan Smart Contracter’den Yeni Uyarı!

İpek Kulaksız
2018 bitcoin dip öngörüsü tutan smart contracter'den yeni uyarı! 40
Bitlo

2018 Bitcoin(BTC) çöküşünde dip seviyeyi tahmin eden analist Smart Contracter, kripto paralar için yeni bir uyarıda bulundu.

Başarılı analistin 2018 yılında BTC hakkındaki dip öngörüsü doğru çıkmıştı. Şimdi ise Smart Contracter, 210.000 Twitter takipçisine, Bitcoin’in geçtiğimiz hafta 24.000 dolara kadar yükselmesinin BTC boğaları için bir tuzak olduğunu belirtti.

“BTC, düşüş trendinde olduğunu gösteren geçen haftanın kırılım aralığına geri döndü. Bu konuyu şimdi kapatıyorum ve yeni herhangi dip seviyeden alım yapmak için beklemeye geçiyorum.”

Analist, sadece BTC’de değil, diğer kripto para birimlerinde boğa tuzakları olduğunu söyledi. Dijital paralar için yeni düşüşlerin olabileceğine değinen Contracter, yatırımcıların dikkat olması gerektiğinin altını çizdi. Analistin yayınladığı grafiğe bakıldığında Bitcoin, 19.000 ila 18.000 dolar aralığındaki seviyelere geri dönebilir.

2018 bitcoin dip öngörüsü tutan smart contracter'den yeni uyarı! 39

Kaynak: Smart Contracter/Twitter

“Bitcoin 19.615 dolar üzerinde kalmalı.”

Smart Contracter, BTC düşüş hareketi yaşanacağı yönünde yorumlar yaparken, bir diğer analist Credible, 337.400 Twitter takipçisine düşüncelerini aktardı. Credinle’ye göre BTC, 19.615 dolar seviyesinin üzerinde kaldığı sürece hala yükselişte demektir.

“BTC şimdiye kadarki tepki oldukça cansız olduğu için buradaki ilk destek 21.600 doların altına düştü. Bununla birlikte, yukarı doğru beş dalgalı bir hareketi tamamlamış. Beşinci dalga hacim zirvesini tamamlamış ve o zamandan bu yana düşüyor. Bu nedenle daha yüksek bir dip ve devam seviyesi arıyor. Grafikte geçersiz kılma seviyesi belli.”

Bitcoin yazının hazırlandığı sırada 20,910 dolar fiyatından işlem görüyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
abd senatörleri, kripto para i̇şlemlerinin vergisiz olmasını i̇stiyor! 34

ABD Senatörleri, Kripto Para İşlemlerinin Vergisiz Olmasını İstiyor!

Sonraki Haber
mcglone’a göre bitcoin’de yükseliş kapıda! adsiz tasarim 43

McGlone’a Göre Bitcoin’de Yükseliş Kapıda!

İlgili Haberler