Yuga Labs Web3 için Bir Yönetici İşe Aldı!

Cem Yilmaz
yuga labs web3 için bir yönetici i̇şe aldı! adsiz tasarim 2022 09 18t044545.577
Bitlo

Kripto para dünyasında her geçen gün gelişmeler devam ediyor. NFT, Web3, metaverse gibi alanlara da yatırımlar ve işe alımlar her geçen gün artıyor. Popüler NFT koleksiyonu Bored Ape Yacht Club’ın üst şirketi Yuga Labs, Web3 projelerinde yöneticilik yapacak Spencer Tucker’ı bünyesine dahil etti.

Spencer Tucker, Yuga Labs’de oyundan sorumlu başkan olarak görev yapacak. Yapılan açıklamada Tucker şirketin tüm oyun girişimlerini ve otherside metaverse projelerini denetleyecek.

Konu ile ilgili konuşan Spencer Tucker konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı: 

Web3, mobil iletişimde devrim yaratan geçişle aynı şekilde oyun, eğlence ve toplulukta devrim yaratıyor. Yuga Labs ekibine katılmaktan ve Otherside metavers’ünde yeni birlikte çalışabilirlik ve topluluk destekli büyüme çağına doğru ilerlemeye devam etmekten heyecan duyuyorum.

CEO Nicole Muniz ise şu ifadeleri kullandı: 

Spencer, oyun tutkusunu ve derin bilgi birikimiyle birlikte Yuga’ya geliyor. Otherside metaverse’ü için vizyonumuzu paylaşıyor. Bugün Yuga en çok Bored Ape Yacht Club, CryptoPunks ve Meebits’in evi olarak biliniyor ancak Yuga bundan daha fazlası. Oyun, ana odak alanlarımızdan biri. Web3 oyunları hakkında düşünme biçimimizde devrim yaratacak benzersiz bir konumdayız.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
bu ülke kripto benimseme endeksi’nde zirvede! adsiz tasarim 2022 09 18t041855.170

Bu Ülke Kripto Benimseme Endeksi’nde Zirvede!

Sonraki Haber
vechain ve uco network i̇şbirliği için el sıkıştı! adsiz tasarim 2022 09 18t054420.186

VeChain ve UCO Network İşbirliği için El Sıkıştı!

İlgili Haberler