XRP Balinaları Toplamaya Devam Ediyor

Gülcan Uyanıker
xrp balinaları toplamaya devam ediyor
Bitlo

Kripto analiz firması Santiment 1 milyon ile 10 milyon XRP tutan cüzdanlar arasında bir araştırma yaptı. Araştırmanın sonucuna göre ise Ripple balinaları geçen seneki politikaları olan daha fazla biriktir tutumuna devam ediyor.

Akıllı Para Milyonerleri

Santiment konuyla ilgili konuşurken XRP alan büyük hesaplara atıfta bulunarken onlardan akıllı para milyonerleri olarak bahsetti ve düşüncelerini şu şekilde dile getirdi:

XRP şu anda 0,80 dolardan işlem görse de akıllı balina milyonerleri 1 yıllık trendlerini korudu ve daha fazla alım yaptı. 1 milyon ile 10 milyon XRP arasında tutan adresler şu anda toplam 3,31 milyar coin tutuyor ve bu da varlıklarını son 3 ayda %6 artırdıklarını gösteriyor.

Ripple İşlem Sayılarında Büyük Artış

Özellikle Ekim ve Kasım ayları arasında XRP ağında yapılan işlem sayılarındaki fark dikkat çekiyor. Ekim ayında 43,3 milyon olan toplam işlem sayısı, Kasım ayında 53,3 milyona yükseldi. Sonuç olarak, yüzde 10’dan fazla fiyat düşüşüne rağmen XRP ağındaki işlem sayısında önemli bir artış gerçekleşti.

XRP’nin büyük bir destekçisi olan ve SEC ile dava hakkında düzenli olarak bilgi veren ABD’li avukat Jeremy Hogan da Haziran ayında yaptığı bir yorumda dava sürecinin Ripple lehinde ilerlediğini ve bunun XRP’de önemli bir artışa neden olacağını söylemişti.

XRP ihraç eden Ripple’ın Uzak Doğu ve Orta Doğu bölgelerinde de büyük iş birliklerine ve yatırımlara sahip olduğu bilinmektedir. Şirket, SEC davasına rağmen merkezini San Francisco’dan Avrupa veya Singapur’a taşımayı düşünüyor.

CoinMarketCap verilerine göre XRP yazım esnasında son 24 saatte yaklaşık %2 değer kaybederek 0.80 dolardan işlem görmeye başlamıştır.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
nft'ler nereden alınır? op

NFT’ler Nereden Alınır?

Sonraki Haber
google metaverse evrenindeki yerini aldı

Intel’den Metaverse Açıklaması: Altyapımız Yeterli Değil

İlgili Haberler