WazirX, Bu Stabilcoinlere Desteğini Sonlandırıyor!

Cem Yilmaz
wazirx, bu stabilcoinlere desteğini sonlandırıyor! adsiz tasarim 2022 09 20t005948.967
Bitlo

Hindistan merkezli kripto para borsası WazirX, tıpkı Binance’in yakın zamanda aldığı karara benzer bir karar aldı ve USDC, USDP, TUSD stabilcoinlerine olan desteğini sonlandıracağını duyurdu. 

WazirX, 23 Eylül 17.00’den (TSİ) itibaren para çekme desteğini sona erdirecek. Çekim yapmayan kişilerin stabilcoinleri ise BUSD’ye dönüştürülecek. Hesaplara aynı miktarda BUSD tanımlanacak. WazirX, 23 Eylül’den itibaren yatan paraların ise otomatik olarak BUSD’ye dönüştürüleceğini duyurdu.

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz ay Binance ile WazirX büyük bir problem yaşamıştı. Haberini yapmış ve WazirX’e kara para aklama soruşturulmasının açıldığını duyurmuştuk. Binance CEO’su Changpeng Zhao ise konuyla ilgili olarak WazirX’in kendilerine ait olmadığını duyurmuştu.

Bu açıklamanın aksine Binance 2019 yılında ise WazirX’in satın alındığını duyurmuştu. Soruşturma haberlerinin ardından ise Binance CEO’su, satın alma işleminin tamamlanmadığını belirtmişti. WazirX kurucusu Nischal Shetty ise bu iddiaları yalanlamış ve ikisi arasında bir tartışma meydana gelmişti.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
madencilik şirketi bitfarms, arjantin’e açıldı! adsiz tasarim 2022 09 19t235825.064

Madencilik Şirketi Bitfarms, Arjantin’e Açıldı!

Sonraki Haber
ünlü marka metaverse’de yerini almak için başvuruda bulundu! adsiz tasarim 2022 09 20t015715.046

Ünlü Marka Metaverse’de Yerini Almak için Başvuruda Bulundu!

İlgili Haberler