Vodafone Metaverse’de Mağazasını Açıyor

Cem Yilmaz
vodafone metaverse’de mağazasını açıyor 33
Bitlo

Vodafone, metaverse’deki ilk mağazasını açmaya hazırlanıyor. Metaverse platformu olan Decentraland’da yer alacak mağazada kullanıcılara vodafone ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimler yaşatılacak.Vodafone Türkiye, Vodafone Grubu ülkeleri arasındaki metaverse’de mağaza açan ilk ülke olacak. Vodafone’un özel tarifeleri olan Red ve FreeZone kampanyaları tanıtılacak.

 

vodafone metaverse’de mağazasını açıyor dada

 

Müşterilere metaverse’de sunulan deneyimler gerçekte de şubelerde yer alacak. Vodafone Metaverse Store’da çeşitli etkinlikler ve lansmanlar yapılacak.

Kişiye özel dijital asistan TOBi, gelecek kişileri Vodafone Metaverse Store’da karşılayacak.

“Yakında Vodafone Metaverse Mağazasını Açacağız”

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin konuyla ilgili şu açıklamaları yaptı;

“Firma olarak yeni nesil perakendecilikte önemli adımlar atmaya devam ediyoruz. Tüm kanallarımızı müşterilerimizin deneyim ve ihtiyaçlarına odaklanarak tasarlıyor ve değişen alışveriş trendleri doğrultusunda yenilik yapmaya devam ediyoruz. Çok kanallı stratejimiz ile müşterilerimize ekosistemin her köşesinde ürün ve hizmetlerimize ulaşma fırsatı sunuyoruz. Bu anlayışla metaverse’de de yer almak için harekete geçtik. Araştırmaya göre metaverse, şirketler için 8 trilyon dolarlık fırsatla büyük bir sanal evren olma yolunda ilerliyor. Çok yakında hizmete sunacağımız metaverse mağazası ile müşterilerimize metaverse ortamında Vodafone ayrıcalığını yaşatmayı hedefliyoruz. Şirket olarak müşterilerimize her ortamda en iyi dijital deneyimi sunmaya devam edeceğiz.”

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
satoshi döneminden 3 adres 12 yıl sonra aktifleşti!

Satoshi Döneminden 3 Adres 12 Yıl Sonra Aktifleşti!

Sonraki Haber
bi̇tlo'dan 3 mi̇lyon tl değeri̇nde waves hedi̇ye! waves kampanyasi 2

BİTLO’DAN 3 MİLYON TL DEĞERİNDE WAVES HEDİYE!

İlgili Haberler