Ünlü Yönetmen Kevin Smith Son Filmini NFT Olarak Yayınlayacak

Cem Yilmaz
ünlü yönetmen kevin smith son filmini nft olarak yayınlayacak q
Bitlo

Bilindiği üzere bir tweetten bir şarkıya, bir kitaptan bir filme, bir fotoğrafa kadar her şey NFT’ye dönüştürürebilir. Dijital anlamda eşi benzeri bulunmayan ürün diyebiliriz. Geçmişte bilindiği üzere Twitter’ın kurucusu ilk tweetini NFT olarak satmıştı. Yerli, yabancı birçok ünlü isim de her geçen gün NFT sektörüne giriyor. Bu defa bu haber ünlü yönetmen ve oyuncu Kevin Smith’den geldi. Smith, son filmi KilRoy Was Here’ı NFT koleksiyonu olarak yayınlayacağını duyurdu.

Smith, daha önce Chasing Amy, Clerks, Jay and Silent Bob Strike Back gibi filmlerin yönetmenliğini yapan Kevin Smith, “KilRoy Was Here” filmini NFT olarak yayınlayacak.

Smith yaptığı röportajda şu ifadeleri kullandı:

“Herkes, özellikle ünlüler, NFT’leri para kazanmanın yeni bir yolu olarak kullanıyor ancak benim için yepyeni bir yaratıcı oyun alanı. Bana çocukların yepyeni şeyler yaratabileceği YouTube devrimini hatırlatıyor. O zaman kaçırdım ama bir daha yapmayacağım.”

5.555 kişilik koleksiyondaki her NFT, her biri filmin ana karakterini farklı bir şekilde ele alan kendi yaratıcı sanat eserleriyle gelecek. Smith’in planı, sahiplerin karakterleri kendi içeriklerini oluşturmak için kullanmaları ve ardından filmin devamı olarak en iyi kreasyonları öne çıkarmaları.

Total
2
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
opensea solana nft’lerini desteklemeye başladı!

OpenSea Solana NFT’lerini Desteklemeye Başladı!

Sonraki Haber
el salvador başkanı nayib bukele 2022 bitcoin konferansına katılmayacak!

El Salvador Başkanı Nayib Bukele 2022 Bitcoin Konferansına Katılmayacak!

İlgili Haberler