Ünlü Analistten Açıklama! Bu 3 Altcoin Yakında Yükselebilir

Gülcan Uyanıker
ünlü analistten açıklama! bu 3 altcoin yakında yükselebilir
Bitlo

Popüler kripto para analisti Michaël van de Poppe, büyük bir yukarı yönlü hareket beklediği üç altcoin hakkında konuştu.

Van de Poppe, paylaştığı yeni bir videoda Cosmos’un (ATOM) fiyat hareketini yakından takip ettiğini söyledi. Van de Poppe’ye göre ATOM, 21 ile 43 dolar arasında geniş bir aralıkta işlem görüyor ve bunun uygun bir risk-ödül oranı sunduğunu söylüyor.

Van de Poppe, 43 dolarlık yüksek aralığın ihlalinin, ATOM’u şu anki 27.30 dolarlık fiyatından 7 katına çıkarabilecek büyük bir ralliyi ateşleyeceğini söylüyor.

Van de Poppe, Polkadot’un (DOT) bu yıl 23 dolarlık direnci test ettikten sonra yeni bir kırılmaya hazır olduğunu söylüyor.

Kripto stratejisti Poppe, ayrıca DOT’un tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 55 dolardan %64’ün üzerinde düşüş yaşadığını da belirtti.

Yatırımcının radarındaki son kripto para birimi ise Skale (SKL) oldu. 

Van de Poppe’ye göre, SKL büyük bir hamlenin ardından hızlı bir düzeltmeden geçiyor. Ayrıca, Skale’in büyük bir ralliye başlamadan önce büyük ölçüde düzelttiği Mart 2021 fiyat hareketini yansıtabileceğini söylüyor.

2021 yılının Mart ayında olduğu gibi, oldukça doğal bir düzeltmenin gerçekleştiğini görüyoruz, önceki direncin desteğe dönüştüğü nokta büyük olasılıkla burada da olacak. Ardından 0,31 doları kıracaksak, tüm bu yüksekleri süpürecek yeni bir dürtü dalgası elde ederiz. Bu yüzden bize 0,60 ila 0,70 dolar kazandıracak bir tane daha alacağımızı varsayıyorum.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
terra, bitcoin almaya devam ediyor te

Terra, Bitcoin Almaya Devam Ediyor

Sonraki Haber
cardano kurucusu hoskinson’dan bitcoin açıklaması!

Cardano Kurucusu Hoskinson’dan Bitcoin Açıklaması!

İlgili Haberler