Tron Kurucusu Binance Borsasına 19 Bin Ethereum Gönderdi

Cem Yilmaz
tron kurucusu binance borsasına 19 bin ethereum gönderdi tron
Bitlo

Justin Sun hatırlanacağı üzere kuruculuğunu yaptığı Tron’dan ayırılarak büyükelçi olacağını açıklamıştı. Son zamanlarda ise adından söz ettirmeye devam ediyor Justin Sun. Aralık ayında TRON Vakfı’nın dağıldığını açıklayan Kasım ayında yaptığı 2 milyar dolarlık kripto para çekimi ile ses getiren Justin Sun, yine bir milyar dolar olmasa da önemli miktarda kripto parayı borsaya taşıdı.

TRON’un kurucusu Justin Sun, TSİ ile 16’da “0x176F3DAb24a159341c0509bB36B833E7fdd0a132” adresindeki Binance borsasına 19 bin ETH gönderdi. Gönderilen Ethereum’ların değeri yaklaşık 55 milyon dolar.

tron kurucusu binance borsasına 19 bin ethereum gönderdi jus

 

Cüzdanlardan borsalara akan transferler genellikle satış baskısıyla karşılaşırlar. Sun bu yüzden bir açıklamada bulundu ve Kasım ayında yaptığı 2 milyar dolarlık transferle ilgili olarak genç CEO, “ETH’leri yalnızca depolama amacıyla başka bir cüzdana taşıdım. Bunu satış için yapmadım! “Piyasanın yönü konusunda hala oldukça iyimserim ve satın almaya ve tutmaya devam edeceğim” dedi. Sun’ın bu sefer açıklamaması, “19 bin ETH satacak mı?” soruların sorulmasına neden oldu.

Ukrayna’ya Yazdıkları Dikkat Çekti

Tron kurucusu Justin Sun, dün Twitter’da dikkat çeken açıklamalar yaptı. Justin Sun, TRON topluluğunun Ukrayna tarafından duyurulan airdroptan haksız yere yararlanamayacağını belirtti. Tepkilere yanıt veren Sun, “TRON topluluğunun çıkarlarını savunmak zorundayım. “Kendim için bir şey istemiyorum ama Ukrayna’ya destek veren 5 bin TRON kullanıcısı var” dedi.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
ethereum balinası

Ethereum Balinası “Gimli” Hangi Altcoin’e Yatırım Yaptı?

Sonraki Haber
binance ceo’su: rus politikacıları ve vatandaşları birbirinden ayırıyoruz

Binance CEO’su: Rus Politikacıları ve Vatandaşları Birbirinden Ayırıyoruz

İlgili Haberler