Three Arrows Capital’in Kurucusu Zhu Su’dan İlk Açıklama Geldi

Özlem Özbek
three arrows capital’in kurucusu zhu su'dan i̇lk açıklama geldi 1 2
Bitlo

Sık sık iflas haberleriyle gündemden düşmeyen Three Arrows Capital’in (3AC) kurucusu Zhu Su, bir ayın ardından ilk açıklamasını yaptı. 

3AC ile ilgili gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Three Arrows Capital’in kurucu ortağı Shu Zhu, hukuk danışmanından, şirket tasviyecilerinin yasal temsilcilere gönderilen bir e-postanın ekran görüntüsünü yayınlayarak sessizliğini bozma kararı aldı. Söz konusu bu e-postada Zhu ve kurucu ortağı Kyle Davies’in oynadığını ve girişimleri de göz ardı ettiğini iddia eden bilgiler yer alıyor. Kurucu Zhu Su, tasviyecilerle işbirliği yapmakla ilgili iyi niyetinin kötüye kullanıldığını belirtti.

Kurucu tasfiyelerle ilgili de konuştu

Konuyla ilgili olarak elde edilen bilgilere göre Three Arrows Capital Kurucu ortakları Su Zhu ve Kyle Davies, bugün New York’ta yapılacak olan mahkeme duruşmasına katılmayacak. şirketin tasfiye memurlarının avukatları Zhu ve Davies’in işlemlerde işbirliği içerisinde olmadıklarını ve yerlerinin bilinmediğini belirtti.

Three Arrows’un hukuk müşaviri, Singapur Avukatlık Yasası’ndan Christopher Daniel, müvekkillerinin fiziksel olarak şiddet tehditleriyle ve Singapur Para Otoritesi’nden gelen bir dizi soruyla karşı karşıya kaldıklarını belirtti.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
lider memecoinler 600 milyon dolarlık i̇şlem hacmi gördü 1 1

Lider Memecoinler 600 Milyon Dolarlık İşlem Hacmi Gördü

Sonraki Haber
gümüş endeksli kripto paralara nasıl yatırım yapılır?

Gümüş Endeksli Kripto Paralara Nasıl Yatırım Yapılır?

İlgili Haberler