The Sandbox’dan Yeni Ortaklık

Cem Yilmaz
the sandbox'dan yeni ortaklık thesandbox is currently at 4.32 defying much of the rest of the market wide correction
Bitlo

Animoca Brands’in sahip olduğu The Sandbox metaverse oyunu, oyna-kazan sezon 2 alfa lansmanında 2 milyon kayıtlı kullanıcıyı aştı.

Bir metaverse oyunu olan The Sandbox, yaklaşık dört yıldır yayın hayatında ve oyunun en son önizlemesi, Kasım ayı sonlarında uzun zamandır beklenen 1. sezon alfa lansmanından sadece birkaç ay sonra geldi.

Sezon 2 bugün erken saatlerde resmi olarak yayınlandı ve popüler rapçi ve NFT savunucusu Snoop Dogg ile ortaklaşa “Snoopverse”in gizli bir bakışı da dahil olmak üzere 35 farklı sanal deneyimi özgürce keşfedebilir.

SAND’ın 2022 yılında yapacakları yol haritasına bakıldığında ileriye doğru aşamalı aşamalarda gerçekleştirmeyi hedefliyor. SAND, sanal araziye ve avatar sahiplerine oy verme yetkisi verecek bir DAO piyasaya sürecek.

The Sandbox’ın 2 milyon kişi gibi bir kullanıcı kitlesine sahip olmasının kuşkusuz partnerlikleriyle de ilgili olduğu söylenilebilir. The Sandbox; Warner Music, The Walking Dead, Snoop Dogg ve Deadmau5 gibi popüler isimlerle ortaklığı mevcut.

The Sandbox ekibinin 2.sezonu açıklaması SAND Tokenda bir değişiklik meydana getirmedi. CoinMarketCap verilerine göre SAND son 24 saatte %4.50 düşerek 3.05 $’dan işlem görmektedir. SAND son bir haftada ise %3 yükseliş yaşadı.

NFT’ler açısından ele alacak olursak ise The Sandbox oyunundaki sanal arsalarının taban fiyatı da geçen hafta %8 düştü ve 8100 $’dan işlem görüyor.

2 Mart’ta The Sandbox ayrıca, K-Pop gibi Kore kültürünü içeren oyun için tokenize edilmiş varlıklar geliştirmek için Cube Entertainment ile bir ortaklık duyurdu.

“Cube, ana K-POP etiketlerinin yerel markalarını ve ortaklarını aktif olarak küratörlüğünü yaptığı ve onlara The Sandbox’ta varlıklarını sunduğu K-kültür merkezi aracılığıyla Sandbox’a bir adım daha ilerleyerek açık Metaverse ruhunu gerçekten benimsiyor. The Sandbox COO’su ve Kurucu Ortak Sebastien Borget duyurunun bir parçası olarak söyledi.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
sec direktörü duyurdu: artık kriptoda kapsamlı bir düzenlemenin vakti geldi

SEC Direktörü Duyurdu: Artık Kriptoda Kapsamlı Bir Düzenlemenin Vakti Geldi

Sonraki Haber
rusya, nükleer tesisi vurdu, bitcoin sert düştü!

Rusya, Nükleer Tesisi Vurdu, Bitcoin Sert Düştü!

İlgili Haberler