Terra LUNA’da Hareketlilik Var, Toparlanıyor mu?

Özlem Özbek
terra luna'da hareketlilik var, toparlanıyor mu? 22
Bitlo

Kripto yatırımcıları için hareketlilik yeni bir durum değildir. Bu hareketliliğe dahil olan isimlerden biri de Terra (LUNA) oldu.

Terra ekosisteminde yaşanan sorunlar ve ardından LUNA 2.0 olarak tekrar başlatılması olumlu sonuçlanmadı. Beraberinde çeşitli skandallar yaşandı. Ancak son yedi gün içerisinde %30’un üzerinde kazanç elde ederek değerinin bir kısmını geri kazanmaya başardı. Konuyla ilgili olarak elde edilen verilere göre son 24 saat içerisinde LUNA bir kez daha en trend kripto para olarak anılmaya başlandı. 2 Ağustos tarihi itibariyle LUNA, CoinMarketCap platformunun en çok aranan ismi olmayı başarırken, devamında ise Terra ekosisteminin orijinal zinciri olan PancakeSwap (CAKE) ve Terra Classic (LUNC) geldi. Trend konumunda yer almasına rağmen, kripto para biriminin fiyatı son 24 saat içerisinde %15,46 düşüş yaşadı ve yazının hazırlandığı sırada 2,14 dolardan işlem gördü.

LUNA için hala umut var mı?

Elde edilen bilgilere göre Terra ekosistemi tutunma çabası içerisinde hareket ettiği için kurtulduğunu söylemek mümkündür. Son yedi gün içerisinde yaşanan yükseliş, yatırımcıların LUNA ve Terra Classic’in kripto dünyasında başarı elde edebileceğini göstermektedir. Bunun yanı sıra LUNC, yatırımcılar tarafından ilgi görmeye devam ediyor. LUNC’ın haftalık olarak piyasa hacmi 2Ağustos itibariyle 1,1 milyar dolara çıktı. Ancak 24 saat içerisinde her iki varlığın da düşüş yaşamasının ardından, para birimlerinde hareketliliğin devam ettiği düşüncesi ortaya çıktı.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
kripto para piyasası 2 gündür kayıp yaşıyor, bitcoin ne durumda? 21

Kripto Para Piyasası 2 Gündür Kayıp Yaşıyor, Bitcoin Ne Durumda?

Sonraki Haber
dünyanın moda devi gucci, apecoin ile ödeme almaya başlıyor 27

Dünyanın Moda Devi Gucci, ApeCoin ile Ödeme Almaya Başlıyor

İlgili Haberler