Terra Luna Classic, Shiba Inu’yu Gölgede Mi Bırakıyor?

İpek Kulaksız
terra luna classic, shiba inu'yu gölgede mi bırakıyor? terra luna classic shiba inuyu bölgede mi birakiyor
Bitlo

Kripto para sektörünün hareketliliği ve ilginç gelen olaylar her zaman yaşanmaktadır. Bu kez ise Terra Classic’in SHIB’in önüne geçmeye çalıştığı düşünülüyor. 

Kripto dünyasının sık sık adından söz ettirmeyi başaran Shiba Inu (SHIB) meme coin’i özellikle Twitter’da yoğun destekçi sayısına sahiptir. Ancak sık sık Twitter’da trend olmasına rağmen son zamanlarda Terra Luna Classic (LUNC), meme coin’in önüne geçiyor gibi gözüküyor.

terra luna classic, shiba inu'yu gölgede mi bırakıyor? terra luna classic shiba inuyu bölgede mi birakiyor1

Twitter de sık sık karşılaşılan #ShibaArmy, “#SHIB” ve “#ShibaInu” gibi etiketlerin yanı sıra artık “#LUNCBurn” ve “#LUNACLASSIC” etiketleri de paylaşılmaya başladı. Bu durum Mayıs ayında çökmesiyle tüm piyasaları olumsuz etkileyen Terra LUNA’nın Terra Classic (LUNC) ile toparlanmaya çalıştığı izlenimini yaratıyor.

Shiba Inu’nun güçlü destekçilerinden biri olarak bilinen David Gokhshtein, SHIB’in daha önce başarılı bir performans sergileyerek yatırımcılarını sevindirmeyi başardığını söylerken, LUNC’ın yükseliş trendi yaşıyor olması, kripto takipçilerini şaşırtmayı başardığını belirtti. Ancak kendisine tekrar tekrar sorulan “Terra Luna’yı (LUNC) kim satın alıyor?” sorusuna Bay Gokhshtein şu şekilde cevap veriyor, “Kumarbazlar.”

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
avalanche'a saldırı!

Avalanche’a Saldırı! “370 Bin Dolar Ele Geçirildi”

Sonraki Haber
sorare, nba i̇le anlaşma i̇mzaladı!

Sorare, NBA İle Anlaşma İmzaladı! “Yıldız NFT’ler Yolda”

İlgili Haberler