SWEAT Coin’de Hedefe Ulaştık! SWEAT Kaç Dolar Olacak?

Mert Özsaban
sweat
Bitlo

Geçtiğimiz hafta hedeflediğimiz düşen kanal kırılımı ile birlikte, direnç trendini aştıktan sonra %25’e yakın değer kazanan Sweat Economy (SWEAT) güncel fiyat grafiği ne durumda, SWEAT kaç dolar olacak, SWEAT Token yeni hedef neresi sorularına bu yazımızda beraber cevap bulalım.

Bitcoin tarafında gerçekleşen 18.400 Dolar seviyesine kadar yaşanan fiyat düşüşü kripto para marketini etkilemişken SWEAT’de bu düşüşten nasibini almış durumda. Ancak bugünün sabah saatleri ile birlikte gerçekleşen düşen direnç trendi retest hareketi ile birlikte SWEAT Token‘in önümüzdeki günlerde öncekiler gibi kazançlı hareketler yapacağını söyleyebiliriz. Yukarı yönde ara direnci 0,059 Dolar seviyesindeyken, SWEAT için ana hedef 0,064 Dolar bölgesi.

Negatif tarafta, kripto para marketindeki satış baskısı ve negatif havanın devam etmesi durumunda olası bir 0,045 Dolar destek ziyareti gerçekleşebilir.

sweat-sweateconomy-analiz

Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
interpol, do kwon hakkında kırmızı bülten sürecini başlattı! interpol do kwon hakkinda kirmizi bulten surecini baslatti

Interpol, Do Kwon Hakkında Kırmızı Bülten Sürecini Başlattı!

Sonraki Haber
piyasalar i̇çin kritik hafta! 25 merkez bankası faiz açıklaması yapacak piyasalar icin kritik hafta 25 merkez bankasi faiz aciklamasi yapacak

Piyasalar İçin Kritik Hafta! 25 Merkez Bankası Faiz Açıklaması Yapacak

İlgili Haberler