Sweat Coin Nedir? Sweat Economy Ne Hedefliyor?

Mert Özsaban
sweatcoin_sweat-nedir
Bitlo

Fitness ve sağlık sektöründe Blok Zincir teknolojisi ile fark yaratmayı hedefleyen Sweat Economy DeFi kullanarak daha sağlıklı bir yaşam tarzını teşvik eden ve kullanıcıları kullanımlarına göre ödüllendiren bir deneyim sunmaktadır. Sweat Coin projesi kullanıcıları Kazan-Kazan olarak sunulmuş bir karşılıklı fayda sistemidir. DeFi, NFT’ler ve DAO kullanan Sweat Coin platformu kullanıcıların ve platformun karar verme süreçlerine katılmasını sağlar.

Kullanıcıların mobil uygulama takibi ile birlikte yapacakları egzersizlerin verilerini toplarken bu verileri değerlendirerek ödüllendiren platform, açık kaynak kodlu bir mekanizmaya sahip olduğu için şeffaf ve kazanç sağlamaya yönelik bir yapıda.

Sweat Coin Ekosistemi Nasıl Çalışır?

Kullanıcıların hareket verilerini en doğru şekilde yorumlayarak, kullanıcılar ne kadar hareket ederse o kadar ödül veren bir sistemdir. Sweat Coin sürekli artan marjinal üretim maliyetini gösteren modelle Sweat faydasını korumayı amaçlamaktadır. Kullanıcılar hareket etmeye teşvik edilir ve hareket ederken daha fazla Sweat üretilir.

sweat-coin

Sweat Ekonomisi;

1.000 Adım = 1 Sweat

1. Yıl: 1.000 Adım = 0,33 Sweat

2. Yıl: 1.000 Adım = 0,19 Sweat

10. Yıl: 1.000 Adım = 0,02 Sweat

Sweat ekosisteminin açık bir hareket ekonomisinde çalışmasına izin verir ve herhangi bir fiziksel aktiviteye katılmak için herkese daha cazip avantajlar sunar.

Sweat Coin Avantajları Nelerdir?

  • Staking
  • Katmanlı para basma limitleri
  • Ödül sistemi
  • Sweat topluluğu
  • Dinamik NFT’ler
  • Kedi veya banka hesabı ile kripto satın alabilme
  • NFT Pazarı

Sweat Coin Ne İşe Yarar?

Sweat Coin, kendine has ekosistem özellikleri ile kazan-kazan prensibiyle hareket eder. Kazanmak için hareket mottosuyla yola çıkan ekosistem kullanıcılara deneyimsel bir hizmet sunmayı amaçlamakta. Sağlık konusunda birden fazla avantaj sunan proje bu alanda ürünleri de piyasaya sunmayı planlıyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
doodles nft koleksiyonuna büyük yatırım! doodles nft koleksiyonuna buyuk yatirim

Doodles NFT Koleksiyonuna Büyük Yatırım!

Sonraki Haber
amerikan gençlik komedisi, nft ve metaverse'e dahil oluyor! amerikan genclik komedisi nft ve metaversee dahil oluyor

Amerikan Gençlik Komedisi, NFT ve Metaverse’e Dahil Oluyor!

İlgili Haberler