STEPN ve GigaSpace Ortak Metaverse Şehri Kuruyor

İpek Kulaksız
stepn ve gigaspace ortak metaverse şehri kuruyor stepn ve gigaspace ortak metaverse sehri kuruyor
Bitlo

STEPN ve GigaSpace ile meta şehri inşa etmek adına stratejik ortaklık kurduklarını duyurdu.

Metaverse veri sağlayıcısı GigaSpace, ile STEPN ortaklığı karşısında yeni bir Metaverse şehri inşa edilecek. STEPN, şu ana kadar insanların sanal dünyada eğlenceli anlar yaşamalarını sağlamıştı. Çeşitli etkinlikler ve oyun çalışmaları ile sık sık adından söz ettiren şirket, kullanıcı deneyimini artırmak için sanal bir şehir inşa edecek.

STEPN, Metaverse şehri inşa ediyor

Kullanıcıların çeşitli aktiviteler yaparken aynı zamanda para kazanma imkanı sunan STEPN, Metaverse üzerinde çalışmalarına hızla devam ediyor. Metaverse alanında sanal depo alanı sağlayıcısı olan GigaSpace ve STEPN ortaklığı kapsamında sanal şehir kurarak, kullanıcı deneyimini artıracak. Konuyla ilgili olarak yapılan açıklamalara göre STEPN şehrinde, kişiler alışveriş yapabilirken aynı zamanda etkinlik başlatabilir, etkileşim kurabilir ve eğlenceli dakikalar geçirebilirler.

Ortak bir çalışmanın ürünü olacak olan bu Metaverse şehri, coğrafi zorlukları ortadan kaldırarak insanlara kolay bir yaşam sunmayı amaçlıyor. Gelişmişlik düzeyi son derece yüksek olan STEPN Metaverse şehrinde, stadyum, alışveriş merkezi, tesisler ve binalar yer alacak. Yapılan açıklamalara göre şehir şu anda geliştirilme aşamasında olup, lansman artından kullanıma açılacak.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
i̇ran, cbdc pilot uygulamasını başlattığını duyurdu! iran cbdc pilot uygulamasini baslattigini duyurdu

İran, CBDC Pilot Uygulamasını Başlattığını Duyurdu!

İlgili Haberler