Sorare, NBA İle Anlaşma İmzaladı! “Yıldız NFT’ler Yolda”

Özlem Özbek
sorare, nba i̇le anlaşma i̇mzaladı!
Bitlo

NFT’lerle futbol fantezi oyunu oynatması ile adından söz ettiren Sorare adlı şirket, dünyanın en büyük basketbol organizasyonu NBA ile anlaşma imzaladı.

Futbol dünyasının yıldız isimlerinden Antoine Griezmann, Rio Ferdinand ve Gerard Pique’nin de yatırım yaptığı şirket Sorare, büyümesini hızla devam ettiriyor. National Basketball League (NBA) ile yaptığı anlaşma karşısında gelecek haftalardan itibaren Sorare NBA oynanabilecek. NFT’leri spor dünyasının da tanımasında önemli bir isim olan Sorare, basketbol dünyasında da yerini alarak büyümesini hızlandırdı.

sorare, nba i̇le anlaşma i̇mzaladı!

Anlaşma kapsamında Sorare, kısa bir süre içerisinde yıldız oyuncuların NFT kartlarını kendi platformunda satışa sunacak. Sorare NBA oyununun ise gelecek aylar içerisinde başlatılacağı bildirildi. Kripto para ve NFT yatırımcıları, yıldız NBA oyuncularının kartlarını satın alıp, satabilecekleri gibi kendi takımlarını da oluşturabilirler. Bunun yanı sıra oyuncuların gerçek performansları üzerinden puanlama yaparak para kazanma imkanını elde edebilecekler. Sorare platformunda Türkiye Süper Ligi’nin oyuncu kartları da yer alıyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
terra luna classic, shiba inu'yu gölgede mi bırakıyor? terra luna classic shiba inuyu bölgede mi birakiyor

Terra Luna Classic, Shiba Inu’yu Gölgede Mi Bırakıyor?

Sonraki Haber
shiba inu hacmi artıyor,

Shiba Inu Hacmi Artıyor, “35 Trilyonluk İşlem Gerçekleşti”

İlgili Haberler