Son 24 Saatte En Karlı 6 Varlıktan Biri Shiba Inu Oldu

İpek Kulaksız
son 24 saatte en karlı 6 varlıktan biri shiba inu oldu 16 2
Bitlo

Shiba Inu, son zamanlardaki kripto para baskısından kurtulamadı ancak piyasadaki en büyük ve en güçlü varlıklar arasında altıncı sıraya yerleşti. 

Elde edilen verilere göre, SHIB, Ethereum ve Cardano gibi kripto para birimlerini başarıyla geride bırakarak son 24 saat içerisinde en hızlı büyüyen varlık olarak altıncı sıraya adını yazdırdı. Bu kadar güçlü bir şekilde büyümesinin ana nedeni, kısa vadeli piyasa sıçramaları esnasında daha fazla getiri sağlamak adına eğilimine olduklarından, nispeten düşük kapitalizasyon ve likiditeye sahip varlıkların çekici olması olabilir. Buna ek olarak, Shiba Inu yaklaşık olarak 70 milyon memetoken’in en son Amazon destekli yakma olayından sonra sık sık destek alıyor. Yakılan tokenlere göre daha düşük USD değerine karşılık, SHIB yakma olayı perakende tüccar ve yatırımcılar tarafından büyük ilgi görüyor.

Shiba Inu için analiz

Son 24 saat içerisinde %12’lik büyüme ile adından söz ettiren SHIB, günlük grafiğe bakıldığında kısa vadeli bir konsolidasyon veya hatta geri dönüş noktası olarak değerlendirilebilecek ilk direnç çizgisini çizmiş oldu. Söz konusu bu direnç, kripto para piyasasında kısa vadeli eğilimleri eğilimleri göstermekten sorumlu 21 günlük üst hareketinin ortalamasıdır. Dört saatlik grafik incelendiğinde Shiba Inu’nun grafikteki ilk direnç çizgisini kırdığını ve şimdi ise dört saatlik zaman dilimi içerisinde 0,00001 dolar civarında hareket eden 200 EMA’ya kadar farklı bir yükseliş hedeflediğini gösteriyor.

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
gram silver (gümüş) token (grams) nedir?

Gram Silver (Gümüş) Token (GRAMS) Nedir?

Sonraki Haber
blockfi, bilançosunu güçlendirmek için ftx'ten kredi aldı 17

BlockFi, Bilançosunu Güçlendirmek için FTX’ten Kredi Aldı

İlgili Haberler