Sky Mavis CEO’sundan 3 Milyon Dolarlık Token Transferi

Özlem Özbek
sky mavis ceo'sundan 3 milyon dolarlık token transferi 8 6
Bitlo

Axie Infinity, Mart ayında tüm zamanların en büyük DeFi saldırısından birini atlattığını açıklamıştı.

Bilindiği üzere Mart ayında ayında Ronin ağının yan zincirini Ethereum’a bağlayan köprünün 622 milyon dolarlık kripto para birimi için saldırıyla karşı karşıya kalmasının ardından korkunç bir DeFi saldırısını atlattığını belirtmişti. Son olarak belirtmek gerekirse Sky Mavis CEO’su saldırıdan bahsetmeden önce Ronin’den milyonlarca dolar değerinde token taşıdığını belirtmişti.

Sky Mavis CEO’sundan token taşıma

Axie Infinity Blockchain oyununun geliştirici şirketi Sky Mavis’in kurucu ortağı ve CEO’su Trung Nguyen, şirket 540 milyon dolarlık ayrıntılardan söz etmeden önce yaklaşık olarak 3 milyon dolarlık bir kripto tokenini taşıdır. Sky Mavis adına konulan sözcü Kalie Moore, hack’in kamuya açık bir hale gelmesinin ardından kısa satıcıların token satışını başta yapmasını önlemek adına bunun gerekli olduğunu belirtti. Sky Mavis CEO’su ve kurucu ortağı Trung Nguyen konu hakkından şunları aktardı;

O zamanlar, Sky Mavis, Binance’de sahip olduğumuz daha fazla AXS’nin pozisyonumuzun ve seçeneklerimizin daha iyi olacağını anladık. Bu bize gerekli kredileri sermayeyi güvence altına almak için farklı seçenekleri takip etme esnekliği verecek.

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
sahte kripto uygulamaları play store'dan kaldırılıyor! 6 3

Sahte Kripto Uygulamaları Play Store’dan Kaldırılıyor!

Sonraki Haber
miami şehri, ethereum tabanlı nft koleksiyonu çıkarmaya hazırlanıyor 10 1

Miami Şehri, Ethereum Tabanlı NFT Koleksiyonu Çıkarmaya Hazırlanıyor

İlgili Haberler