Shiba Inu Yükselmeye Devam Edecek Mi? SHIB Fiyat Hedefleri

Mert Özsaban
shiba
Bitlo

Shiba Inu token analizlerde ön görülen hedeflere ulaşmaya devam ediyor. Kripto para piyasasında en büyük ikinci köpek tokeni olan Shiba Inu, geçtiğimiz haftalarda öngördüğümüz fiyat hedeflerine ulaşmış durumda.

Shib Token, önemli bölge 0,000105 Dolar yükselen destek tredinden yukarı yönlü sekerek 0,000012 Dolar yatay direncine ulaşmış durumda. Oldukça kuvvetli 0,000012 Dolar bölgesini defalarca test eden Shiba Inu için negatif durumda oklar 0,000011 Dolar bölgesini işaret ediyor, bu bölge yükselen destek trendine teğet düşüyor.

shiba-analiz

SHİB Token Hedefi Neresi?

Shiba Inu için 20 Günlük Üstel Hareketli Ortalama (EMA) ve 50 Günlük Üstel Hareketli Ortalama değerlerini incelediğimizde gün geçtikçe yaşanan daralmanın kesişim ile sonuçlandığını gözlemliyoruz. 1 Günlük Grafikte, 20 Günlük Üstel Hareketli Ortalama (EMA) çizgisinin 50 Günlük Üstel Hareketli Ortama (EMA) çizgisinin üzerine çıkması Golden Cross durumu olarak adlandırılır ve bu durum ilgili finansal ürünün fiyat için oldukça pozitif bir sonuç yaratır.

shiba-analiz

Shiba Inu için pozitif grafik geçerliliğini sürdürdüğü süreçte 0,000013 Dolar seviyesini öncelikli hedef olarak değerlendirebiliriz. Negatif durumda ise SHIB token için fiyat hedefi 0,0000115 Dolar bölgesi olarak belirleyebiliriz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
token 10 (tkn10) nedir? token10

Token 10 (TKN10) Nedir?

Sonraki Haber
token metaverse (tmeta) nedir? tmeta

Token Metaverse (TMETA) Nedir?

İlgili Haberler