Shiba Inu Yükselişe mi Geçiyor?

Gülcan Uyanıker
shiba inu yükselişe mi geçiyor?
Bitlo

Ethereum balinalarının popüler meme coin Shiba Inu’ya ilgileri azalmıyor. Anonim bir balina kısa süre önce 136 milyon değerinde yaklaşık 4 trilyon Shiba Inu satın aldı. Bu durum meme coinin yükselişinde büyük bir paya sahip oldu. Bilinene göre bu balinanın cüzdanında toplam 570 milyon dolara yakın dijital varlık bulunurken 146 milyon dolarlık Shiba Inu bulunuyor. Balinanın cüzdanında Shiba Inu’nun ardından en fazla  88 milyon dolar değere sahip metaverse coin MANA bulunuyor.

Düzelen Piyasanın Ardından Satın Almalar Başladı

Bilindiği üzere Shiba Inu, Ethereum balinalarının cüzdanlarında tuttuğu en büyük token haline geldi. Piyasadaki genel düşüşle birlikte 2021 yılı Ekim ayı sonunda ulaştığı zirveden yüzde 50’den fazla uzaklaşan SHIB, Bitcoin’in artmasıyla yeniden yükselişe geçtiı ve piyasa kendini toplamaya başladı. Bitcoin ve Ethereum son 24 saatte küçük hareketlerleartış gösterirken Shiba Inu’da bu rakam yaklaşık %9’a ulaştı.

Büyük Ethereum cüzdanlarının hareketlerini izleyen WhaleStats verilerine göre balinalar, 20 Aralık 2021 tarihinde Shiba Inu’ya gösterdikleri büyük ilgiyle, 0.0000028 dolarlık dip fiyatı alım fırsatı olarak görmüş olabilirler. 4 trilyon dolarlık alımdan bir gün önce, 2,5 milyon dolarlık Shiba Inu alımı dikkat çekmişti.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
google metaverse evrenindeki yerini aldı

Meta (Facebook) ImagineOptix’i Satın Aldı

Sonraki Haber
bga raporu: nft tabanlı oyunlar 2,32 milyar dolar kazandı

BGA Raporu: NFT Tabanlı Oyunlar 2,32 Milyar Dolar Kazandı

İlgili Haberler