Shiba Inu Yeni Hedef Neresi? SHIB Fiyat Tahmin ve Yorumlar

Mert Özsaban
shiba inu yeni hedef neresi? shib fiyat tahmin ve yorumlar adsiz tasarim 2022 09 13t231711.914
Bitlo

Düşen direnç trendi altında fiyatlanmaya devam eden Shiba Inu güncel fiyat grafiği ne durumda, SHIB kaç dolar olacak, Shiba yükselecek mi sorularına bu yazımızda birlikte cevap bulalım.

30 Dakikalık fiyat grafiğinde Shiba Inu hareketlerini incelediğimizde dik üçgen tablosu oluştuğunu görüyoruz. Direnç kırılımı ile bozulacak bu tablonun yukarı yönlü desteklenmesi olası olacaktır. Üçgen tablosunun destek seviyesinde fiyatlanan SHIB, bu konumdan retest sağlayarak yeniden direnç trendini hedefleyecektir. Olası kırılım ile birlikte Shiba Inu ara hedefi 0,000013 Dolar seviyesiyken ana hedef 0,000014 Dolar seviyesi olacaktır. Shiba Inu‘nun 0,000013 Dolar direnci kırılımı sonrasında bu iki bölge arasında bir süre oyalanması söz konusu.

shiba-inu-analiz-shib

Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
celsius'un paydaşlarına 1.8 milyar dolar borcu var! celsiusun paydaslarina 8 milyar dolar borcu var

Celsius’un Paydaşlarına 1.8 Milyar Dolar Borcu Var!

Sonraki Haber
dünya bankası'ndan yüksek faiz uyarısı!

Dünya Bankası’ndan Yüksek Faiz Uyarısı! “Resesyon Yaşanabilir”

İlgili Haberler