Shiba Inu (SHIB) 7 Günde %45 Arttı, TRX’i Geride Bıraktı

Özlem Özbek
shiba inu (shib) 7 günde %45 arttı, trx'i geride bıraktı 9 6
Bitlo

Popüler kripto para birimlerinden Shiba Inu (SHIB), CoinMarketCap’da piyasa değeri ile zirvedeki TRX’i geride bırakarak öne geçti. 

Geleneksel olarak memecoin olarak da adlandırılan Shiba, 7 günlük bir süreç içerisinde etkileyici bir artış gösterdi ve bu da Shiba Inu’nun sermayesine 2 milyar dolar ekleme yapmasını sağladı. Bu sayede SHIB, 6,4 milyar dolarlık bir sermayeye sahip oldu. Elbette ki yedi günlük bir süreçte %40’dan fazla büyüme oranı SHIB için bir zafer olarak görülmektedir. Tron’un TRX’i bu durum karşısında ilk sıradaki yerini uzun süreli olarak kaybedecek gibi gözüküyor.

SHIB bir memecoin değil!

shiba inu (shib) 7 günde %45 arttı, trx'i geride bıraktı 11 4

Shiba Inu, hayranlarından ve sahiplerinden, kendileri için Ship ordusu şeklinde bir yorum yapıldığında, memecoin söz edildiği algılanıyor. Esasında, SHIB son zamanlarda ödeme yöntemi olarak daha sık fayda sağladığı için rahatsız olunmasında herhangi bir sebep yoktur. Shiba Inu, büyük Latin market zincirindeki yiyecekler, lüks markaların ürünler, ve Avruğa’daki uçak biletlerine kadar pek çok ödeme noktasında kullanılabiliyor.

Bunın yanı sıra, Shiba, gelecekteki katman 2 çözümü Shibarium’un web’de zaten bilinir hale gelmesiyle, merkeziyetsiz finans alanında varlığını daha da güçlendirmesi amaçlanıyor. Geliştiricilerin düşüncelerine Shibarium, sadece SHIB’nin değil, aynı zamanda piyasanın bir diğer önemli ismi olan BONE’nin kullanımını daha da genişletmesi ve Shiba Inu çerçevesinden ayrılmadan işlemlere izin vermelidir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
token nft (tnft) nedir?

Token NFT (TNFT) Nedir?

Sonraki Haber
kripto para fonlarında tarihin en büyük çıkışı yaşandı 2 7

Kripto Para Fonlarında Tarihin En Büyük Çıkışı Yaşandı

İlgili Haberler