Shiba Inu İçin Tehlikeli Seviyeler!

Özlem Özbek
shiba inu i̇çin tehlikeli seviyeler! shiba inu icin tehlikeli seviyeler
Bitlo

Ethereum Merge’nin başarılı bir şekilde gerçekleşmesine rağmen Ethereum blockchain ağı ile bağlantılı olmayan pek çok altcoin düşüşe geçti.

Ethereum Merge ile parlaması beklenen pek çok altcoin, TÜFE verilerinin açıklanmasından sonra piyasadaki gücünü kaybetti ve düşüşe geçti. Bunlardan biri de popüler meme coin Shiba Inu (SHIB) oldu. SHIB fiyatının mevcut konumundan daha da kırılması halinde yılın en düşük seviyelerine düşülmesi mümkün gibi gözüküyor. Bu durum karşısında yatırımcılar ciddi zarar içerisinde olacakları için tekrar bir hamle yapamayacaktır. Haziran ayından bu yana SHIB, kaybettiği değerin %20’sinden fazlasını geri kazanmıştı.

Bu durum, 2021 Ekim ayından bu yana düşük seyirde devam eden SHIB için yatırımcılara umut vermişti. Yükselişe geçmesinin ardından SHIB tarafından tekrar bir hareketlilik yaşanmış ve işlem hacminde yükseliş gözükmüştür. Ancak Merge’nin gerçekleşmesi ve Amerikan TÜFE – ÜFE verilerinin açıklanması piyasaları etkiledi ve SHIB’de düşüş yaşandı. Shiba Inu, şu dakikalarda 24 saatte % 11,18’lik düşüş yaşamanın ardından 0.00001209 dolardan işlem görüyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
terra luna'da beklenti gerçekleşti! luna'da yeni hedef neresi? te

Terra Luna’da Beklenti Gerçekleşti! LUNA’da Yeni Hedef Neresi?

Sonraki Haber
shiba inu yakımı bu uygulamayla kolaylaşacak "alexa skill" shiba inu yakimi bu uygulamayla kolaylasacak alexa skill

Shiba Inu Yakımı Bu Uygulamayla Kolaylaşacak “Alexa Skill”

İlgili Haberler