Shiba Inu, Diğer Altcoinlere Göre Daha Az Kayıp Yaşattı

İpek Kulaksız
shiba inu, diğer altcoinlere göre daha az kayıp yaşattı 11
Bitlo

Kripto paraların pek çoğu, daha büyük kripto pazarındaki azalan duyarlılık sebebiyle son 24 saat içerisinde önemli destek seviyelerini kaybetti ve aktarılan verilere göre yaklaşık olarak 883 milyon dolarlık tasfiyeyle sonuç buldu. 

Ether ile takip edilen vadeli işlemler, Bitcoin vadeli işlemlerinde yaşanan 400 milyon dolarlık bir zarar ile oldukça yakın olan 358 milyon doların üzerinde bir kayıpla adından söz ettirdi. Halihazırda bulunan piyasa satışları sırasında Solana, Dogecoin ve XRP vadeli işlemleri sırasıyla şu şekilde kaybetti; 18.60 milyon dolar, 4.77 milyon dolar ve 5.54 milyon dolar. Cardano’nun ADA vadeli işlemleri ise 7,53 milyon dolar şeklinde bir kayıp yaşarken Avalanche (AVAX) 4,89 milyon dolar zarar ile adından söz ettirdi. 

Bunun yanı sıra, Shiba Inu vadeli işlemleri, kısmen daha düşük rakamlarla değerlenmesi sebebiyle, 1,35 milyon doların üzerinde daha az miktarda zarar gördü. Konuyla ilgili olarak elde edilen verilere göre Shiba Inu, son 24 saat içerisinde 500 ETH balinası için en çok satın alınan tokenler arasında yerini aldı.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
bitcoin, aylık en düşük rsi'yı gördü 10

Bitcoin, Aylık En Düşük RSI’yı Gördü

Sonraki Haber
ethereum’un düşmesiyle bayc nft’lerin taban fiyatı 85 bin doları gördü 13

Ethereum’un Düşmesiyle BAYC NFT’lerin Taban Fiyatı 85 Bin Doları Gördü

İlgili Haberler