SHIBA Coin Grafiği: SHIBA Coin Yorumları Neler?

Mert Özsaban
shib
Bitlo

En büyük ikinci köpek temalı kripto para birimi olan Shiba Inu (SHIB) yükselmeye devam edecek mi? Shiba Inu (SHIB) son fiyatlar ne gösteriyor? SHIBA fiyat yorumları ne?

shib-28-temmuz

FED‘in 75 baz puanlık faiz arttırımdan olumlu etkilenen kripto para piyasası ile birlikte Shiba Inu (SHIB)‘de de yükseliş gerçekleşti. En büyük ikinci köpek temalı kripto para biriminde gözler 0,0000125 Dolar bölgesinde.

Günlük grafikte güzel bir grafik çizen SHIB Coin, Mayıs 2022 döneminde zincirleme gerçekleşen TERRA LUNA krizinden nasibini almıştı. Oldukça derin gerilemeler yaşayan SHIB, krizin yarlarını kapatmaya çalışıyor. 

Grafikte yer alan “Kırmızı” yükselen trend üzerinde dengeli seyrini sürdürüyor. Bu yükselen trend ile birlikte “Yeşil” çizgi ile gösterilen 0,0000125 Dolar bölgesinin üzerine hacimli bir çıkış yapabilmesi sağlam temelli yükselişler yaşayabilmesi için oldukça uygun bir ortam sunacaktır.

shib-28-temmuz

Bollinger Bandı orta bandın altına salınım gerçekleşmiş olmasına rahmen alt bant ziyareti gerçekleşmemişken yükseliş olması farklı ihtimalleri doğursa da orta banttan alınan güçlü destek fiyatı 0,0000125 Dolar direnç seviyesine götürebilir. Öte yandan sağlam temelli gerçekleşmemiş orta bant sarkması yeniden alt bandı denemek isteyebilir. Bu durumda direnç bölgesi ve Bollinger Bandı alt çizgisinin birbirine teğet konumda olacak olması muhtemeldir. Alt band denemesi devamında alt bant ve yükselen destek trendi teğet düşmesi sonucu hacimli bir alım dönemine girilirse sağlam temelli oldukça güzel bir yükseliş gerçekleşebilir. 

Ancak negatif durumda, hem yükselen destek trendi hem de Bollinger Bandı kesişmesinde güçlü satımlar gelirse çok derin fiyatlanmalar gerçekleşebilir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
scott minerd,

Scott Minerd, “Bitcoin Düşmeye Devam Edecek”

Sonraki Haber
azero

AZERO Coin Nedir? AZERO Coin Nasıl Alınır?

İlgili Haberler