RVLT Destek Bölgesinde! RVLT Yükselecek Mi?

Mert Özsaban
revolut2earn-coin-analiz
Bitlo

Geçtiğimiz gün en çok aran projeler arasında en üst sırada yer alan CULT DAO’nun finanse ettiği Revolt 2 Earn Token güncel fiyat grafiği ne durumda, RVLT yükselecek mi, RVLT hedef kaç dolar sorularına bu yazımızda gelin birlikte cevap bulalım.

4 Saatlik fiyat grafiğinde uzun vadede bir planlama yaptığımızda RVLT‘nin Eylül ayı başında Ağustos ayı boyunca kıramadığı düşen direnç trendini kırdığını görebiliyoruz. Ay ortasında yaptığı kırılımda ise retest denemesi yaptığını ve başarısız olduğunu söyleyebiliriz.

Kırılım ardından güçlü adımlar atamayan RVLT güçlü diyebileceğimiz ve kırmızı renkli belirttiğimiz destek trendi üzerinde hareket ediyor. Bu destek bölgesinden alacağı güç ile yukarı yönlü hacimli bir hamle yapması durumunda ilk hedefi yeşil renkli direnç bölgeleri olacaktır. Yukarı yönde ana hedef ise yatayda bulunan mavi renkli ana direnç seviyesi.

revolt2earn-rvlt-analiz

Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
sec'den chicago crypto capital'e dava şoku! seden chicago crypto capitale dava soku

SEC’den Chicago Crypto Capital’e Dava Şoku!

Sonraki Haber
kiyosaki:

Kiyosaki: “Büyük Kriz Öncesi Bitcoin Alın” Çağrısı Yaptı!

İlgili Haberler