Ripple’da Yükseliş Yeni Başlıyor! XRP’de Son Durum!

Mert Özsaban
ripple, 1 milyar xrp teşviki dağıtmaya karar verdi!
Bitlo

Dünden bu yana yaklaşık %40 değer kazanan Ripple bu yükselişi devam ettirecek mi, XRP güncel fiyat grafiği ne durumda, Ripple kaç dolar olacak, Ripple için yeni hedef kaç dolar sorularına bu yazımızda birlikte cevap bulalım.

1 Gün fiyat grafiğinde Ripple için geniş çaplı bir değerlendirmesi yaptığımızda 2022 Nisan ayından bugüne devam eden ve oldukça güçlü hale gelmiş düşen direnç trendinin üzerine çıktığını görebiliyoruz. Öteye yandan alt bölümde yer alan kesikli kırmızı yatay destek ile düşen direnç trendi yapısını birlikte değerlendirdiğimizde düşen bir dik üçgen gözlemliyoruz. Düşen dik üçgen oluşumunun direnç kırılımı ile birlikte yukarı yönlü tipik bir yükseliş beklenir. XRP hareketlerinin de bu tipik formasyonun yapısını desteklediğini söyleyebiliriz.

Düşen direnç trendini 0,40 Dolar bandını aşarak kırmayı başaran Ripple için sırada 0,90 Dolar hedef direnci var. Gözünü bu noktaya diken XRP, 0,90 Dolara ulaşması durumunda psikolojik hedef olan 1 Dolara ayak basmaya çalışacaktır.

xrp-ripple-analiz

Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
btc madencilik şirketi compute north i̇flas koruma başvurusu yaptı! btc madencilik sirketi compute north iflas koruma basvurusu yapti

BTC Madencilik Şirketi Compute North İflas Koruma Başvurusu Yaptı!

İlgili Haberler