Ripple, Piyasaya 1 Milyar XRP Sürdü!

Cem Yilmaz
ripple, piyasaya 1 milyar xrp sürdü! adsiz tasarim 61
Bitlo

Son dönemlerde hem SEC ile olan davasıyla ilgili hem de en hayırsever şirketler arasında yer aldığına dair haberler olan San Fransico merkezli Blockchain ödeme şirketi Ripple adından söz ettirmeye devam ediyor.

Ripple ile ilgili son haber ise Ripple arzı ile ilgili geldi. Bithoump’un XRP Ledger traker’ının sağladığı verilere göre Ripple dolaşıma 1 milyar XRP sürdü.

Ripple kısa süre önce yaptığı açıklamada, ikinci çeyrekte 408 milyon dolar değerinde XRP sattığını açıklamıştı. Bu açıklamanın ardından ise 1 milyar XRP dolaşıma sürüldü. Ripple’ın bu işlemi 2017 yılından bu yana düzenli olarak yaptığını belirtmekte fayda var.

2017 yılında Ripple, arzının %55’ini kilitlemiş ve ayda 1 milyar XRP sürülebileceğiyle ilgili sınırlandırmıştı. Ripple’daki fiyat zayıflığı ile ilgili hem dolaşımdaki arzın artırılması hem de Bitcoin fiyatının düşüşüyle ilgili olduğu da düşünülüyor.

CoinMarketCap verilerine göre piyasa değeri bakımından en büyük 6.kripto para olan Ripple, %3.79 düşüş yaşayarak 0.3774 dolardan işlem görmektedir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
forsage bir ponzi şeması mı? sec’in i̇ddiaları! adsiz tasarim 60

Forsage Bir Ponzi Şeması mı? SEC’in İddiaları!

Sonraki Haber
kripto paralarda yaşanan düşüşte kimler sattı kimler satmadı? adsiz tasarim 62

Kripto Paralarda Yaşanan Düşüşte Kimler Sattı Kimler Satmadı?

İlgili Haberler