Ripple ile Singapur Merkezli Ödeme Kurumu FOMO Pay Anlaşma İmzaladı

İpek Kulaksız
ripple ile singapur merkezli ödeme kurumu fomo pay anlaşma i̇mzaladı 7 5
Bitlo

Blockchain şirketi Ripple, Pazartesi günü gerçekleştirdiği açıklamayla Singapur’un önde gelen ödeme kuruluşlarından FOMO Pay ile ortaklık yaptı.

Kripto para sektörü her geçen gün gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. Böylelikle sektörün ileri gelen isimleri ortaklık kurmaya devam ediyor. Bu anlamda blockchain şirketi Ripple, yaptığı çalışmalar ile sık sık gündeme geliyor. Son olarak Singapur merkezli ödeme kuruluşlarından FOMO Pay ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

Ripple ve FOMO Pay anlaşma yaptı

Blockchain şirketi Ripple, Singapur’un başarılı ödeme şirketlerinden biri olan FOMO Pay ile ortaklık gerçekleştirdi. Söz konusu bu anlaşma, FOMO Pay’in Ripple’ın İsteğe Bağlı Likidite (ODL) teknolojisinden faydalanarak ve Euro ile ABD doları için likiditeye sürekli erişim sağlayarak hazine iyileştirmelerinde faydalı olacak.

ripple ile singapur merkezli ödeme kurumu fomo pay anlaşma i̇mzaladı 8 4

Şirket, Ripple ile ortaklık kurmadan önce, fonların hedef hesaplara ulaşmasının birkaç gün boyunca devam edeceği verimsiz ödeme yöntemlerini kullanmak zorunda kalıyordu. FOMO Pay CEO’su Louis Liu’ya göre, şirket artık çok daha hızlı ve uygun fiyatlı ödemeler gerçekleştirebilecek. Bunun yanı sıra Ripple Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Brooks Entwistle, Asya-Pasifik bölgesinin verimsiz ödeme mekanizmaları ile ilgili sorunları çözmek adına da bir fırsat olduğunu söylüyor.

FOMO Pay Kurucusu ve CEO’su Louis Liu, konu hakkında şunları belirtti;

Singapur’un önde gelen ödeme kuruluşlarından biri olan FOMO Pay, müşterilerimize farklı para birimlerinde daha verimli ve uygun maliyetli ödeme modları sunmayı amaçlıyor. Dünya çapında EUR ve USD cinsinden uygun fiyatlı ve anında ödeme elde etmemizi sağlayan hazine yönetimi için Talep Üzerine Likidite’den yararlanmak üzere Ripple ile ortak olmaktan heyecan duyuyoruz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
bitcoin ve ether, fomc toplantısı öncesi düşüşe geçti 2 14

Bitcoin ve Ether, FOMC Toplantısı Öncesi Düşüşe Geçti

Sonraki Haber
fbi, kripto sahiplerini 'likidite madenciliği dolandırıcılığına' karşı uyardı 11

FBI, Kripto Sahiplerini ‘Likidite Madenciliği Dolandırıcılığına’ Karşı Uyardı

İlgili Haberler