Radio Caca ile Princeton Üniversitesinden Metaverse Ortaklığı!

Enes Cebe
radio caca ile princeton üniversitesinden metaverse ortaklığı!
Bitlo

Elon Musk’ın annesi Maye Musk ve Binance CEO’su CZ tarafından desteklenen Radio Caca (RACA), bir metaverse projesinde Princeton Üniversitesi ile birlikte çalışacak. 

USM Metaverse projesi, topluluğa daha fazla değer katmak için Web3 kapsamı altında geliştirilecektir.

Radio Caca (Raca Coin), ABD Mars (USM) metaverse projesini hayata geçirmek için Princeton Üniversitesi Blockchain topluluğu ile ortaklık kurdu. Ortaklık, Radio Caca’nın Web3 tesislerinde canlı ve çeşitli bir ağ oluşturma hedefini kapsıyor.

Proje Neyi Amaçlıyor?

USM Metaverse, fiziksel dünyanın sonsuz genişlemesini sağlayan bir sanal dünyalar topluluğudur. DAO tarafından Aralık 2021’de başlatılan proje, bu yılın başlarında kamuoyuna duyuruldu. Yenilikçi projeyi inşa etmek için yapılan ortaklık anlaşması, Radio Caca’nın Twitter hesabında duyurulmadan önce NASDAQ’da yayınlanmıştı.

Ortaklık, her iki tarafın da blok zinciri teknolojisi ile merkeziyetsiz teknolojiyi benimsediğini gösteriyor. Merkezi Olmayan Finans (DeFi), milyonlarca insanı, yatırım fırsatlarına, finansal varlıklara ve daha fazlasına yönlendirerek küresel ekonomiyi yeniden şekillendirdi.

Diğer yandan, Radio Caca ve Princeton Üniversitesi Blockchain Topluluğu, Web2 formunu terkederek Web3 teknolojisini kullanmaya ve DeFi alanını tanıtmaya hazır olduğunu gösteriyor. 

CoinMarketCap verilerine göre Raca Coin, yazı esnasında 0,00159 dolar olarak işlem görüyor.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
çin'de sahte ripple grubuna operasyon: 8 milyon xrp ele geçirildi

Çin’de Sahte Ripple Grubuna Operasyon: 8 Milyon XRP Ele Geçirildi

Sonraki Haber
80’lerin pop yıldızı metaverse’de konser verecek boygoerge

80’lerin Pop Yıldızı Metaverse’de Konser Verecek

İlgili Haberler