Popüler Analist Jason Pizzino: “Merge Kısa Süreli Felaketin Tetikleyicisi Olabilir”

Özlem Özbek
popüler analist jason pizzino:
Bitlo

Söylemleriyle dikkat çekmeyi başaran analist Jason Pizzino, Ethereum Merge güncellemesinin olumsuz sonuçlar doğuracağından söz etti.

Merge, Ethereum’u çökertebilir

YouTube üzerinden takipçilerine hitap eden Pizzino, sayılı günler sonra gerçekleşmesi beklenen Ethereum Merge ardından, kısa ve orta vadeli olarak ETH fiyatlarının çakılacağını söyledi. Analist, Ethereum Merge güncellemesinin gerçekleşmesi halinden token’ın düşük rakamlarla zirve oluşturmasından endişe duyduğunu ve yatırımcıların da zorlu bir süreç geçireceklerini belirtti ve ekledi;

popüler analist jason pizzino:

“ETH/Dolar’a baktığımızda, 50 fibonacci seviyesinin üzerinde kapattık. Yani temelde burada fiyat açısından gördüğümüz gerçekler – 50’nin üzerinde direnç seviyesi, boğa piyasası döngüsünün önceki destek seviyelerine göre hala yaklaşık 1.700 dolar.”

Analist, güncellemeyle Ethereum’un 1.700 dolardan direnç alır ve geri çekilirse analist boğaların zorlu bir süreç geçireceğinden endişe ettiğini söyledi.

“Uyarı, bir önceki tepeden daha düşük bir tepe oluşturuyor ve bence biraz felakete yol açacak, en azından kısa ve orta vadede tekniklere bağlı olarak haftalar ila aylar arasında.Bu büyük yükseliş haberlerinin bazılarında, daha düşük bir zirve alırsanız, yalnızca fiyat kalıplarının kendisi dahi bu noktadan sonra daha da aşağı yönlü olmaya eğilimli olur.”

Yazının hazırlandığı dakikalarda Ethereum 1,516 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
sony music, nft ve metaverse için başvuruda bulundu! adsiz tasarim 2022 09 07t062030.073

Sony Music, NFT ve Metaverse için Başvuruda Bulundu!

Sonraki Haber
abd doları yükseldikçe bitcoin çöküyor mu? abd dolari yukseldikce bitcoin cöküyor mu

ABD Doları Yükseldikçe Bitcoin Çöküyor Mu?

İlgili Haberler