Polygon (MATIC), %63’lük Yükselişle Kararlılığını Gösterdi

Özlem Özbek
polygon (matic), %63'lük yükselişle kararlılığını gösterdi 1 11
Bitlo

Kripto para piyasaları, inişli çıkışlı devam eden sürecin ardından toparlanmaya çalışıyor. Bu anlamda Polygon (MATIC), bir haftada %63’lük yükselişle dikkat çekiyor. 

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), 20 bin seviyelerinde yoluna devam ediyor olsa da, Ape Coin, Shiba Inu gibi altcoinler yukarı yönlü hareketlerle ilerliyor. Polygon (MATIC)’de yüzde 63’lük bir yükselişle dikkat çekmeyi başardı.

Polygon kararlılığını ispatladı

Disney’in yenilikçi projeleri desteklemek amacıyla hazırlanan projesi Disney Accelerator’da Polygon’a da yer verilmesi tokenin yüzde 63’lük bir büyüme yaşamasını sağladı. MATIC’in yükselmesiyle beraber ağın adres faaliyetlerinde de yükseliş görüldü. TradingView’in günlük grafiği incelendiğinde, MATIC halen yükselerek yoluna devam ediyor.

Hacim Profilleri göstergesine MATIC, şu an için herhangi bir ralli hareketiyle karşı karşıya değildir. Ek olarak belirtmek gerekirse geçtiğimiz günlerde Nothing, Polygon ile web3’ü akıllı cep telefonlara getirme konusunda ortaklık yapmıştı. Bu ve diğer gelişmelerin her biri Polygon’un yükselmesinde önemli etkenlerdendir. Yazının hazırlandığı dakikalarda MATIC’in fiyatı

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
euro, 20 yılın en düşük seviyesinden yükselişe geçti 1 10

Euro, 20 Yılın En Düşük Seviyesinden Yükselişe Geçti

Sonraki Haber
platinum endeksli kripto paralara yatırım yapmanın avantajları

Platinum Endeksli Kripto Paralara Yatırım Yapmanın Avantajları

İlgili Haberler