Piyasa Düşerken Shiba Inu, Bu İki Faktörle Destekleniyor

Özlem Özbek
shiba
Bitlo

Popüler meme token Shiba Inu, piyasanın hareketliliği karşısında fiyat dengesini korumaya çalışıyor.

Shiba Inu, günlük grafik incelemesi yapıldığında 0.00001188 dolardan işlem gördüğü değerlendiriliyor. Shiba Inu, küçük bir düşüşün ardından fiyatın yükselişine katkı sağlayacak iki faktör vardır.

Shiba Inu’yu destekleyecek faktörler

SHIB tarafından yapılacak herhangi bir güncelleme veya ortaklık karşısında yatırımcılar olumlu dönüşler sağlayabilir. Analistlerin belirttiği üzere, ortaklıklar ve müzakereler, büyük listelemeler, güncel sürümler ve öngörülmeyen olaylar Shiba Inu’nun fiyatını yukarı yönlü hareketlendirebilir. Nisan ayındaki ölçümlere göre Robinhood’un listesinin ardından %40’a yakın artış yaşadı. Resmi bir Shiba Inu blog yazısında yer alan bilgilere göre Shiba Inu’nun ana finansal bileşenleri olan Shibarium, SHI ve SHIBFE’nin geliştirme süreci devam etmektedir. Geliştirmenin tamamlanmasının ardından fiyatlarda yukarı yönlü hareketlilik yaşanabilir.

Shibainuart tarafından aktarıldığı üzere, merkezi olmayan verim borsası ShibaSwap’ta da çeşitli geliştirmelerin yapılması planlanıyor. Pazar eğilimleri genellikle, kısa vadeli hareketliliklere göre hareket eder. Bunun yanı sıra yatırımcıların duyarlı oluşları ve popülerlikleri de kripto varlıkların yükselmesini sağlayabilir.

 

 

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
avrupa merkez bankası, cbdc'lerle i̇lgili rapor yayınladı 14

Avrupa Merkez Bankası, CBDC’lerle İlgili Rapor Yayınladı

Sonraki Haber
dört yılın ardından japonya’ya kripto atm’leri geri geldi 19 1

Dört Yılın Ardından Japonya’ya Kripto ATM’leri Geri Geldi

İlgili Haberler