PayPal’dan Kripto Para Hizmeti!

Cem Yilmaz
paypal’dan kripto para hizmeti! re
Bitlo

PayPal, Bitcoin ve Ethereum desteği sunmaya başladı. Son dönemlerde kullanıcıları tarafından kripto paralar ile ilgili çok fazla talep alan PayPal kullanıcılarının isteklerine çözüm buldu. 

PayPal tarafından yapılan açıklamada bütün kullanıcılara kripto para desteği getirildi ve ödeme aracı olarak da kullanılabilecek.

Bu özellik sayesinde borsalara direkt Bitcoin aktarım ve kişilere aktarımlar yapabilecek.

Şirketin kriptodan sorumlu yöneticisi Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Jose Fernandez da Ponte konuyla ilgili açıklamalar da bulundu:

“Platformumuzda kripto satın almaya başladığımızdan beri bu özellik kullanıcılarımızdan en çok talep edilen özellikti. Kullanıcıların başka bir yerde kriptoları varsa ve konsolide etmek istiyorlarsa, harici adreslerden PayPal’a getirebilirler. Ayrıca PayPal sisteminde olan herkese kripto gönderebilirler.”Bu yeni özellik sayesinde artık tüm kullanıcılar kripto paralarını PayPal hesaplarında toplayabilecek. Ayrıca yatırım ve ödeme aracı olarak da kullanabilecek. Üstelik şirketin iddiasına göre yapılan transferler yalnızca saniyeler içerisinde tamamlanıyor.

PayPal, hatırlanacağı üzere 2016 yılında BDDK onayı alamadığı için Türkiye’den çekilmişti. 

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
square enix nft yatırımı yapmayacak mı? pe

Square Enix NFT Yatırımı Yapmayacak mı?

Sonraki Haber
solana ventures, kore’de 100 milyon dolarlık fon kurdu! spl

Solana Ventures, Kore’de 100 Milyon Dolarlık Fon Kurdu!

İlgili Haberler