Opera Crypto Browser, MetaMask Entegrasyonu Yapıldı

Özlem Özbek
opera crypto browser, metamask entegrasyonu yapıldı opera crypto browser metamask entegrasyonunu gerceklestirdi
Bitlo

Opera, halihazırda kullanılan tarayıcısına ek olarak “Kripto Tarayıcı Projesi” üzerinde çalıştığını açıklamıştı.

Opera söz konusu bu proje kapsamında geçtiğimiz ocak ayında yeni Web3 odaklı tarayıcısının tanıtımını gerçekleştirmişti. Opera Crypto Browser adlı uygulama zaman içerisinde geliştirilerek yeni uygulamalar kazanmaya başladı. Ethereum Merge için saatler kala Opera Crypto Browser, MetaMask entegrasyonunu gerçekleştirdiğini duyurdu.

Opera Crypto Browser, MetaMask desteğiyle yenilendi

Geliştirici şirket Opera, Opera Crypto Browser ile ilgili çalışmalarına hızla devam ediyor. Merge gerçekleşmeden Web3 odaklı tarayıcı MetaMask ile entegre edildi.

Sadece saatler kalan Merge, Ethereum blockchain ağının daha güçlü, ölçeklenebilir, sürdürülebilir, güvenli ve ana akım tarafından da kullanılabilir hale gelmesini sağlayacak. Opera Kıdemli Ürün Müdürü Danny Yao konuyla ilgili şunları aktardı:

“Genel olarak, Opera mümkün olduğu kadar çok kripto kullanıcısını ağırlamayı hedefliyor, bu da çok çeşitli token’larla entegrasyon anlamına geliyor ve bu liste önümüzdeki birkaç hafta içinde büyümeye devam edecek.”

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
istanbul blockchain week ne zaman

Web3’ün devleri İstanbul Blockchain Week’te buluşuyor

Sonraki Haber
arzum halka arz sonrası i̇lk finansman bonosu i̇hracını başarıyla gerçekleştirildi! arzum halka arz sonrasi ilk finansman bonosu ihracini basariyla gerceklestirildi1

Arzum Halka Arz Sonrası İlk Finansman Bonosu İhracını Başarıyla Gerçekleştirildi!

İlgili Haberler