Önde Gelen Giyim Markası Kiğılı’dan Holografik NFT Defilesi

Cem Yilmaz
önde gelen giyim markası kiğılı’dan holografik nft defilesi as
Bitlo

Takım elbise ve erkek giyimde öncü markalardan olan Kiğılı, NFT ve metaverse dünyasına giriş yaptı. Ünlü marka, önceki gün Tomorrow koleksiyonunu tanıttı. Holografik NFT defilesi, koleksiyonun tanıtım lansmanında gerçekleşti.

önde gelen giyim markası kiğılı’dan holografik nft defilesi as 1

Kiğılı, giyilebilir NFT parçalarını Tomorrow koleksiyonuyla tanıttı.

Kiğılı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hilal Suerdem markanın metaverse ve nft dünyasına girişiyle ilgili şu sözleri söyledi:

“Bu alanda çok farklı çalışmalarımız var. Defilemizde tüketicilerimizi çok farklı bir Kiğılı olarak karşıladık. Önlerine teknolojik bir marka olarak çıktık. NFT’lerle ilgili avatarlar farklı giyinecek ve insanlara farklı hayaller yaşatacak. Aslında bu farklı hayalleri fizik dünyasında kendileri deneyebilirler. NFT dünyasında, bunun ruhunu da yaşayabilirler. Ama öyle bir ortam yaratmamız gerekiyor ki NFT’deki algı fizik dünyasında da yaşanabilir. Marka olarak tüketicilerimizin metaverse dünyasında yaşadıkları ruh halini fiziksel yaşama taşımalarına destek olacağız. Yani metaverse dünyasına girme ve o evrende elde ettikleri kazanımları mağazalarımızda değerlendirme şansına sahip olacaklar. Metaverse dünyasından fizik dünyasına bir bağlantı sağlamaya çalışacağız.”

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
twitter’ın kurucusu jack dorsey yönetim kurulundan ayrıldı! jack

Twitter’ın Kurucusu Jack Dorsey Yönetim Kurulundan Ayrıldı!

Sonraki Haber
financial - social on chain analizi

Financial – Social

İlgili Haberler