OKX Türkiye, Başlattığı Meet-Up Serisinin İlkini Coinoxs’ta Düzenledi

İpek Kulaksız
okx türkiye, başlattığı meet-up serisinin i̇lkini coinoxs’ta düzenledi okx türkiye baslattigi meet up serisinin ilkini coinoxsta düzenledi
Bitlo

OKX Türkiye Meet-Up serilerine başladı. Kripto para yatırımcılarının bir araya gelerek sektöre ilişkin sohbet ettiği Meet-Up serisinin ilki Türkiye’nin ilk Web3 Hub’ı olan Coinoxs’ta düzenlendi.

Birbirinden değerli sektör öncülerinin de katıldığı etkinlikte Web3’ün geleceği, blockchain teknolojileri ve sektörün ihtiyaçları gibi konular ele alındı. Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsalarından OKX, Türkiye’de kripto para ekosistemiyle etkileşim kurmaya devam ediyor. Borsa son olarak başlattığı Meet-Up serileriyle bu doğrultuda önemli bir adım attı. OKX Türkiye sponsorluğunda gerçekleşen serinin ilk Meet-Up’ı 3 Eylül’de, Türkiye’nin ilk Web3 Hub’ı olan Coinoxs’ta düzenlendi.

Coinoxs’ta düzenlenen Meet-Up’a kripto para sektöründen önemli temsilciler katıldı. Etkinlikte web3’ün geleceği, blockchain teknolojileri ve sektörün ihtiyaçları konuşuldu. OKX Türkiye Pazarlama Direktörü Ahmet Onur Yeygün ve OKX Türkiye İş Geliştirme Müdürü Şerif Ali Enes Yolcu, Coinoxs Genel Müdürü Can Azizoğlu ve Crypto Female Kurucusu Sima Baktaş katılımcılar arasında yer aldı.

“OKX olarak, ilerleyen dönemde daha çok Meet-Up düzenlemeye çalışacağız”

Meet-Up’ta konuşma gerçekleştiren OKX Türkiye Pazarlama Direktörü Ahmet Onur Yeygün,

“OKX’in yola daha güçlü bir şekilde devam etmesini istediğimiz bir döneme giriyoruz. İçinde bulunduğumuz kripto para sektörü 10 senelik geçmişine rağmen hala çok bakir bir alan.  Bu durum ise bize yapılacak iş birliklerinin ciddi anlamda fayda sağlayabileceğini gösteriyor. Bugün de bu iş birliklerinden birindeyiz. OKX olarak, ilerleyen dönemde daha çok Meet-Up düzenlemeye çalışacağız. Gerçekleştireceğimiz bu Meet-Up’larda birbirimizle daha çok etkileşime geçmeye çalışacak ve son kullanıcıyı anlamak için çaba göstereceğiz. Meet-Up Serilerimizin ilki dolayısıyla Coinoxs ile olan iş birliğimizin güzel başlangıçlara vesile olmasını diliyorum. Bu iş birliği sonucunda her iki tarafa için de güzel geri dönüşler almayı umut ediyoruz.” dedi.

OKX Türkiye hem sektör paydaşları hem yatırımcılar hem de öğrenciler ile yapacağı Meet-Up’lara ilerleyen süreçte de devam etmeyi planlıyor. Borsa, ülkeyi daha iyi anlayarak doğru yatırımlar yapabilmeyi amaçlarken aynı zamanda kullanıcılarına en iyi hizmeti, en güvenli yollarla vermek için çalışmalarını sürdürüyor.

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
mike mcglone:

Mike McGlone: “Bitcoin Joker Kartıdır!”

Sonraki Haber
bitcoin sahiplerinin %47'si düşüşe rağmen karda kalmayı nasıl başarıyor? bitcoin sahiplerinin yüzde 47si düsüse ragmen karda kalmayi nasil basariyor1

Bitcoin Sahiplerinin %47’si Düşüşe Rağmen Karda Kalmayı Nasıl Başarıyor?

İlgili Haberler