Mike McGlone’dan Bitcoin Yorumu! Bitcoin 100.000 Doları Görecek mi?

Gülcan Uyanıker
mike mcglone’dan bitcoin yorumu! bitcoin 100.000 doları görecek mi?
Bitlo

Bloomberg’in baş emtia stratejisti Mike McGlone, ekibiyle birlikte hazırladığı son raporunda uzun süredir dile getirdiği Bitcoin’deki 100.000 dolarlık fiyat trendini yineledi. Enerji fiyatlarındaki artışın bir süre sonra ortadan kalkacağını belirten McGlone, altın ve Bitcoin’de artış ön gördüğünü söyledi.

Bitcoin 100 bin dolar yolunda ilerliyor

Bitcoin’in 100 bin dolar yolunda olduğunu tahmin eden McGlone, lider kripto para biriminin kalıcı bir yörüngede olduğunu ve bunu bozmak için neredeyse hiçbir neden görmediklerini söyledi:

Bitcoin, tarihin en iyi performans gösteren varlıklarından biri ve önümüzdeki dönemde fiyatları belirleyecek en önemli faktörler arz, talep ve benimseme olacak. Bu yoldaki varlıklar için kalıcı yörüngeyi bozmak için çok az şans görüyoruz. Bu yörüngeyi bozmak için neredeyse hiçbir neden yok. Hele böyle bir teknoloji çağındaysak… 

Son yorumlarında yanıldı

Ünlü analist McGlone, kalabalığın takip ettiği bir kişi olmasına rağmen son zamanlarda yaptığı Bitcoin yorumlarında ciddi şekilde yanılmıştı. Birçok uzman gibi Bitcoin’in 2021 yılı sonuna kadar 100 bin doları geçeceğini defalarca söyleyen McGlone’un bu analizi gerçekleşmedi. 

Kasım ayında 69 bin dolara yükselen Bitcoin, ardından yavaş yavaş düştü ve Terra LUNA’nın çöküşüyle ​​başlayan sürecin sonunda 18 bin doların altını gördü.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
cardano (ada), daha agresif fiyatlandırılıyor! 11 2

Cardano (ADA), Daha Agresif Fiyatlandırılıyor!

Sonraki Haber
bitcoin (btc), atm’lerinin sayısı 40 bine yaklaştı 16 2

Bitcoin (BTC), ATM’lerinin Sayısı 40 Bine Yaklaştı

İlgili Haberler