Microsoft’tan 27 Milyon Dolarlık Yatırım!

Gülcan Uyanıker
microsoft'tan 27 milyon dolarlık yatırım!
Bitlo

Kripto girişimi Palm NFT Studio, Microsoft’un girişim fonu olan ve M12 tarafından yönetilen yatırım turundan 27 milyon dolar topladı. Yapılan bu finansman turuna katılan yatırımcılar arasında ise Griffin Gaming Partners, RRE, Third Kind Venture Capital, Sfermion, The LAO ve Warner gibi ünlü isimlerin bulunduğu bilinmektedir.

Palm NFT Studio’nun Kurucu Ortağı ve CEO’su olan Dan Heyman, şirketin politikası hakkında konuşurken düşüncelerini şu şekilde ifade etti:

Üç yıl içinde NFT’lerin çoğu ücretsiz olarak yayımlanacak. NFT’lerden toplu topluluk katılımına geçiş olacak ve Palm NFT Studio bu evrime öncülük ediyor. Milyonlarca NFT’nin yardımcı programla yazdırılmasına izin veren programlar öngörüyoruz. Bu programlar, toplulukları birbirine bağlayan ve etkileşimi artıran programlar olacak.

Palm NFT Studio’nun, piyasaya sürüldüğü günden bu yana Ethereum yan zinciri olan Palm Network ve Matrix Resurrections programı olmak üzere birçok projeyi düzenlediği bilinmektedir.

Ayrıca Palm NFT Studio’nun, ConsenSys kurucusu ve Ethereum kurucu ortağı olan Joseph Lubin tarafından kurulduğu bilinmektedir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
rusya'dan bir olumlu haber daha: kripto düzenlemesi yolda

Rusya Yasadışı Kripto İşlemlerine Yasal Düzenleme Hazırlıyor

Sonraki Haber
sushiswap'in baş teknoloji sorumlusu joseph delong i̇stifa etti!

SushiSwap’ın Baş Teknoloji Sorumlusu Joseph Delong İstifa Etti!

İlgili Haberler