Microsoft Web 3.0 Yöneticisi Arıyor!

Gülcan Uyanıker
microsoft web 3.0 yöneticisi arıyor!
Bitlo

Microsoft, Web 3.0 ve Blockchain Ana Ürün Yöneticisi için bir pozisyon yayınlayarak, ilgili işe alımlar ile birlikte kripto para birimi ve blok zinciri alanındaki konumunu güçlendirmeye devam ediyor.

6 Haziran 2022 tarihinde şirketin web sitesinde yayınlanan iş ilanı, başarılı adayın Microsoft Endüstri Büyüme ve Genişleme Ekibinin (MCIGET) bir parçası olacağını gösteriyor. Bu rol kapsamında, birincil görev netlik getirmek, enerji üretmek ve Microsoft için blok zinciri ve kripto alanında başarı sağlamak olacaktır. Aday ayrıca genel Microsoft blok zinciri ve kripto stratejisini ve yürütmesini iyileştirmeye yardımcı olmaktan da sorumlu olacaktır. İş için dikkate değer bir gereklilik, kripto, blok zinciri, dağıtılmış defterler veya Web 3.0’da deneyim ve modern kriptografinin kavramsal bilgisidir.

Ekip Genişlemesi, Kripto Alanına Yönelik Eğilimlerini Hızlandırıyor

Genel olarak, ekibin genişlemesi, Microsoft’un kriptoyu mevcut ürünlerine entegre etme çabalarına katkıda bulunuyor. Şirkete göre:

Blockchain ve kripto pazarı, Microsoft’a araçlarımızın, platformlarımızın ve ürünlerimizin kullanımını yeni yollarla ve yeni müşterilerle büyütme fırsatı sunuyor. Bu teknolojileri kendi sektörlerine yayan ortaklarla etkileşimlere rehberlik etmek için önceki blok zinciri çalışmalarından öğrenilen dersleri uygulayabiliriz.

Microsoft, kripto para birimini ve blok zinciri ekiplerini son aylarda stratejik işe alımlarla ölçeklendiriyor. Örneğin, yazılım firması Şubat ayında Crypto Business Development Direktörlüğü pozisyonunu açıkladı. Başarılı işe alım, Microsoft’un Web 3.0 stratejisinin temellerinin atılmasına yardımcı olacaktır.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
i̇stanbul esenler belediyesi metaverse’de!

İstanbul Esenler Belediyesi Metaverse’de!

Sonraki Haber
square enix nft yatırımı yapmayacak mı? pe

Square Enix NFT Yatırımı Yapmayacak mı?

İlgili Haberler