McGlone: Piyasadaki Düşüş Dönüm Noktası!

Gülcan Uyanıker
mcglone: piyasadaki düşüş dönüm noktası!
Bitlo

Bloomberg baş emtia stratejisti Mike McGlone, kripto para piyasalarındaki son düşüşü değerlendirirken bunu bir dönüm noktası olarak görmeliyiz dedi.

Youtube’da “Wolf of All Streets” kanalının sahibi Scott Melker’in konuğu olan McGlone, düşüşün fırsata çevrilmesi gerektiğini söyledi. Bu konudaki düşüncelerini ise şu şekilde ifade etti:

Buradaki kilit nokta, kripto para birimlerinin, özellikle de Bitcoin’in hala riskli varlıklar olması ve çok ciddi kazanımlar sağlayabilmesidir. Bitcoin’in 30.000 doların altına düşeceğini düşünmüyorum. Ayrıca 40.000 dolarda sağlam bir direnç var. Uzun vadeli düşünenler için Bitcoin’de önemli bir fırsat olduğunu düşünüyorum. İleride geriye dönüp baktığımızda bunu bir dönüm noktası olarak göreceğimizi düşünüyorum.

Altın Geç Kaldı

Uzun süredir hayal kırıklığı yaratan emtialardan biri olan altının savaşla birlikte yükselişini yorumlayan McGlone, şu ifadeleri kullandı:

Altın 2.000 doları geçmek için geç kaldı. Uzun zamandır böyle bir hamle bekliyorduk ama hala olmadı. Ama piyasalar böyle işler. İnancını alıyorlar ve sonra hiç beklemediğin bir anda yükseliyorlar.

Ham Petrol Zirvede

Enerji krizleri, savaş ve jeopolitik gerilimlerin de petrol fiyatlarını etkilediğini belirten Bloomberg stratejisti 2008 ile bugünü karşılaştırırken şu şekilde konuştu:

2008 ile bugün arasındaki karşılaştırmaya baktığınızda şok oluyorsunuz. Şu anda ham petrolün zirvesi 100 dolarda ve bunun zirve olacağını düşünüyorum. 2008’de bu rakam 145 dolardı. Şu anda Çin’de emlak krizi var ve Çin dünyanın en büyük petrol ithalatçısı. 2008’de ABD bu durumdaydı, şimdi en çok ihracat yapan ülkelerden biriyiz.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
ethereum madencilik havuzu flexpool, rus kullanıcılarına hizmet vermeyi durdurdu

Ethereum Madencilik Havuzu Flexpool, Rus Kullanıcılarına Hizmet Vermeyi Durdurdu

Sonraki Haber
kimbal musk: “bitcoin yatırımı yaparken çevreye olan etkilerini bilmiyorduk.” kb

Kimbal Musk: “Bitcoin Yatırımı Yaparken Çevreye Olan Etkilerini Bilmiyorduk.”

İlgili Haberler