Mark Cuban; “Metaverse’de Gayrimenkul Satın Almak Büyük Hata”

Özlem Özbek
mark cuban;
Bitlo

Shark Tank yatırımcısı ve Maverick sahibi Mark Cuban, “Metaverse olmasını istediğiniz her şeydir” dedi.

Kripto piyasalarını yakından takip eden Cuban, Metaverse ve Metaverse evrenin arazi sahibi olmak konusunda görüşlerini aktardı. Shark Tank yatırımcısı, topluluk kripto dünyasında yeni bir anlam kazanırken, Discord ve Telegram’ın kullanıcıları meşgul tutma konusuna ilk sırada yer alması Metaverse’ün aslında tolumla ilgili olduğunu gösteriyor. Mark Cuban;

“Sadece genel bir işletmeye veya kripto dünyasıyla ilgili bir çalışmaya bakıldığında, tüm bunların ortak noktasında topluluk yer alıyor. Bir topluluk oluşturduktan sonra, sistemin nasıl çalıştığını daha iyi anlarsınız”

mark cuban;

Mark’ın belirttiği üzere birinin yapabileceği en kötü şey, Metaverse’de arazi sahip olmak diyerek ekledi; “En kötü adım insanların bu alanda gayrimenkul sahibi olmasıdır.”

Katıldığı podcast sunucularından biri, Cuban’ın dijital arazi Yuga Labs’i satan bir projede yatırımcı olduğuna değindi. 30 Nisan tarihinde, Bored Yat Kulübü yaratıcısı Yuga Labs, platformu Metaverse’ü olan Otherside üleşinin 55.000’den fazla tapusunu açık artırma ile satışa sundu. Şirketin bu satıştan 300 milyon dolar kazanç elde ettiği belirtildi.

Cuban söz konusu bu satış hakkında;

“Bende bir yatırımcıyım. Büyük paralar kazanmalarına rağmen bende mantıklı bir adım değildir. Bu olaya gayrimenkul diyorlar, ancak sadece erişim için bir belirteçtir” dedi

 

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
tornado cash yaptırımı kripto piyasalarını nasıl etkiler? 6 2

Tornado Cash Yaptırımı Kripto Piyasalarını Nasıl Etkiler?

Sonraki Haber
adx indikatörü

ADX İndikatörü Nedir? ADX-DMİ İndikatörü

İlgili Haberler