Lüks Marka Tiffany & Co. NFT Destekli Kolye Sunuyor

Özlem Özbek
lüks marka tiffany & co. nft destekli kolye sunuyor 9
Bitlo

NFT dünyası her geçen gün hızla büyümeye devam ediyor. Dünyanın en lüks mücevher markalarından Tiffany & Co., CryptoPunk sahipleri için NFT koleksiyonu hazırlıyor. 

Lüks markadan sınırlı sayıda NFT kolye

Dünyanın önde gelen mücevher markalarından Tiffany & Co., CryptoPunk sahiplerine NFT’leri değerli taşlar ve elmaslardan oluşan özel bir kolye hazırlıklarına başladı. Konuyla ilgili şirket tarafından yapılan açıklamalara göre sınırlı sayıda üretilecek olan bu özel NFT kolyeler, kampanya şeklinde sunulacak. Söz konusu bu kampanya, CryptoPunk #3167’nin sahibi olan şirketin başkan yardımcısı Alexandre Arnault tarafından başlatıldı ve NFT’si ise Nisan ayının ilk haftalarında sosyal medya üzerinden paylaşılan bir kolyeye dönüştürüldü.

lüks marka tiffany & co. nft destekli kolye sunuyor 8

CryptoPunk sahipleri, Tiffany’den Blockchain çözümleri üzerine kurulan şirketi Chain tarafından desteklenen 250 NFTiff geçişinden birini, kişinin en fazla üç adet satın alabileceklerini ve bu durumda onların CryptoPunk’larına dayalı özel bir kolye hazırlayabileceklerini gösteriyor. Her bir NFTiff, özel kolye, zincir, nakliye ve taşıma ücretlerini içeren 30 Ethereum (ETH) yani yaklaşık 50617,20 dolara karşılık gelen bir ürün olacak. Şirketin belirttiği üzere, tasarımlar en benzer değerli tai veya emaye rengiyle eşleştirme yapmak için 10.000 CryptoPunk NFT koleksiyonund yer alan 87 özellik ve 159 renkle çalışacaklarından söz etti. Son olarak eklemek gerekirse NFTiff, 5 Ağustos 2022’de satışa sunulacak.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
kripto paralar, dolar ve altın güne nasıl başladı? (1 ağustos) 4

Kripto Paralar, Dolar ve Altın Güne Nasıl Başladı? (1 Ağustos)

Sonraki Haber
morgan creek ceo'su yusko;

Morgan Creek CEO’su Yusko; “Bitcoin Baharı Geliyor”

İlgili Haberler