Launch House’dan Sadece Web3 Odaklı 10 Milyon Dolarlık Fon

İpek Kulaksız
launch house'dan sadece web3 odaklı 10 milyon dolarlık fon 4 6
Bitlo

Kripto varlık dünyasının her geçen gün gelişim kaydetmesi ve yayılmasıyla beraber pek çok şirket kripto sektöründe kendine yer bulmuş durumdadır.

Kendini Yeni Silikon Vadisi’ni inşa etmeye adamış bir topluluk olarak adından söz ettiren Launch House, ilk fonu House Capital’i piyasa sürdü. Fon, erken aşamadaki şirketlere ve bunun haricinde yüksek büyümeli olan girişimlere yatırım yapma sözüyle 10 milyon dolar ile piyasaya sürüldü. Söz konusu bu yatırım fonu sadece Web3 odaklı olacak.

Launch House’dan Web3 için fon başlattı

Yatırımlar, finansman turları ve yeni fonlar, kripto para piyasasının büyümesindeki en önemli etkenlerdir. Kripto varlıkların her geçen gün büyümesi, pek çok şirketin kripto piyasasına girmesini sağladı. Launch House Web3 odaklı 10 milyon dolarlık bir fon başlattığını duyurdu. Bundan kısa bir süre önce Anthony Scaramucci’nin yatırım şirketi SkyBridge Capital de Web3 fintech’lerine ve büyüyen kripto şirketlerine yatırım yapılacak bir fon başlattı. Launch House Kurucu ortak Brett Goldstein konuyla ilgili olarak şunlardan söz etti;

“Launch House temelde yeni başlayanlar için bir üyelik topluluğudur. Los Angeles’taki bu evde ya da New York’taki bu evde yaşadıkları ve başlangıçlarını bu evlerde kurdukları bu birlikte yaşayan ikamet programlarımız var.”

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
kripto'nun düşmesine rağmen kripto hırsızlığı %30'a yükseldi 2 15

Kripto’nun Düşmesine Rağmen Kripto Hırsızlığı %30’a Yükseldi

Sonraki Haber
raca-radio-caca

Radio Caca (RACA) Nedir? RACA Coin Ne İşe Yarar?

İlgili Haberler