KKR, Özel Sermaye Fonunun Bir Miktarını Avalanche’de Kullanıma Sundu

İpek Kulaksız
kkr, özel sermaye fonunun bir miktarını avalanche'de kullanıma sundu kkr özel sermaye fonunun bir miktarini avalanchede kullanima sundu1
Bitlo

ABD yatırım şirketi KKR & Co’nun Sağlık Hizmetleri Stratejik Büyüme Fonu’nun bir kısmı Avalanche Blockchain’inde kullanıma sunuldu.

KKR, özel sermaye fonunun bir kısmını Avalanche Blockchain’inde kullanıma sunarken, bireysel yatırımcıların daha fazla ilgisini çekmeyi amaçlıyor.

KKR, bireysel yatırımcılara odaklanıyor

kkr, özel sermaye fonunun bir miktarını avalanche'de kullanıma sundu kkr özel sermaye fonunun bir miktarini avalanchede kullanima sundu

2021 yılının sonunda 471 milyar dolarlık varlığın sahibi olan KKR, bir basın açıklamasında belirttiği üzere yatırımcıların platforma girişi kolaylaştırmak ve bunun yönetimini sağlamak için dijital varlık yönetim platformu Securitize Capital ile iş birliği içerisinde hareket ediyor.

Bireyler, Securitize tarafından sunulan Avalanche blockchain’inde tokenize edilmiş bir fonu kullanarak KKR’nin sağlık bakım fonuna yatırım yapma imkanını elde edebilecekler. Kripto piyasalarının genel anlamda bu yıl olumsuz yönde seyretmesi, finans şirketlerinin kripto sektörüne girmesine engel olmuyor. Dev finans şirketleri bu alanda çalışmalarına hızla devam ederek sektörde yer almaya devam ediyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
shiba inu son durum! shib kaç dolar olacak? shiba inu yakim orani 300 artti

Shiba Inu Son Durum! SHIB Kaç Dolar Olacak?

Sonraki Haber
bu altcoin'de hedefe ulaştık! sırada ne var? altcoin

Bu Altcoin’de Hedefe Ulaştık! Sırada Ne Var?

İlgili Haberler