Kiyosaki: “Büyük Kriz Öncesi Bitcoin Alın” Çağrısı Yaptı!

İpek Kulaksız
kiyosaki:
Bitlo

En çok okunan finansal okuryazarlık kitabı ve başarılı yatırımcı Zengin Baba Yoksul Baba’nın yazarı Robert Kiyosaki, Bitcoin hakkında ön görülerini paylaştı.

Robert Kiyosaki, piyasanın hareketliliğine ve son günlerde genellikle düşüş yönünde hareket eden fiyatlara rağmen, Bitcoin’in (BTC) on yıl içerisinde belirli hedefi aşma yolunda emin adımlarla ilerlediğini belirtti. Kiyosaki, yatırımcıların şu dönemde daha fazla yatırım yapması gerektiğini ve fiyatın ilerleyen günlerde artış göstereceğine inandığını belirtiyor.  Dünya tarihinde en büyük ekonomik çöküşün yaklaştığını düşünen yazar Kiyosaki, yatırımcıların kripto sektörüne girmelerini söyledi. Robert Kiyosaki, lider kripto para Bitcoin’in 1100 dolar test edeceğini düşündüğünü ve daha da büyük düşüşün yaşanabileceğini aktardı. Aynı zamanda bu düşüş sürecinde Bitcoin almak için hazır olduklarını belirtti.

kiyosaki:

Durgunluk, siyasi hamlelerle tetiklendi

Ekonomik anlamda yaşanan gerilemede en önemli faktörlerin dünya borcu ve jeopolitik gerilimler olduğunu düşünen Kiyosaki, hükümetlere tavsiyede bulundu. Kiyosaki, Biden yönetimine, orta sınıfın ve yoksulların değerlerine uyumlu olma şartıyla yeni bir kurum ve yapıların oluşturmasını önerdi.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
revolut2earn-coin-analiz

RVLT Destek Bölgesinde! RVLT Yükselecek Mi?

Sonraki Haber
kriptoyu en çok benimseyen ülkeler! türkiye kaçıncı sırada? kriptoyu en cok benimseyen ulkeler turkiye kacinci sirada

Kriptoyu En Çok Benimseyen Ülkeler! Türkiye Kaçıncı Sırada?

İlgili Haberler