İşte Günün Öne Çıkan Altcoin’i!

Mert Özsaban
sweat-coin
Bitlo

Market verilerine göre günün en öne çıkan Altcoin’i Sweat Token güncel fiyat grafiği ne durumda, Sweat Token yükselcek mi, Sweat Token kaç dolar olacak sorularına bu yazımızda gelin beraber cevap bulalım.

Geçtiğimiz gün piyasaya sürülen Sweat Token fiyat grafiğini yakından kısa zaman periyodunda incelediğimizde yükseliş eğilimli dik üçgen formasyonu ile karşılaşıyoruz. Üçgen tablosunun yükselen destek trendinden yukarı yönlü seken Sweat Token için sıradaki hedef yatay destek trendi. İlgili desteğin aşılması ile Sweat için yukarı yönlü hacimli hareketler bekleyebiliriz.

sweat-analiz

Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
bitcoin madenciliğinde en zorlu seviyeler! bitcoin madenciliginde en zorlu seviyeler

Bitcoin Madenciliğinde En Zorlu Seviyeler!

Sonraki Haber
pancakeswap token son durum! cake kaç doları hedefliyor? pancakeswap nedir

PancakeSwap Token Son Durum! CAKE Kaç Doları Hedefliyor?

İlgili Haberler